מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
הארלי שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
טריומף קוביה
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
ברקום שמאל
לרט
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
בנלי שמאל עליון
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

צח כנען

צילום: Zoobri photo team

אופנוסנטר
ליין הקסדות האיכותיות לשנת 2012 מבית AGV הגיע לאופנוסנטר ונמכר במחירי השקה מיוחדים. הרוכש שייבחר להתמגן באחד משני דגמי 2011 שנותרו במלאי יהנה ממחירי הנחה חסרי תקדים.
קסדה מדגם S 4 SV הצבעוניות ובולטות במיוחד הכוללות משקף שמש פנימי מתרומם וכונסי רוח קדמיים ואחוריים במחיר של 1,690 ש"ח במקום 2,190 ש"ח. דגם הסופר-ספורט הנוסף ה-T2  נמכר אף הוא במחיר אטרקטיבי: 2,290 ש"ח במקום 2,990 ש"ח.
בנוסף, זה הזמן להצטרף למועדון הצרכנות של אופנוסנטר ולזכות בהנחה קבועה של 12% לאורך כל השנה

אישימוטו
באישימוטו יוצאים במבצע נדיר וייחודי למכירת אופנועים חדשים לחלוטין משנת 2011 הרשומים כיד ראשונה. בין הדגמים ניתן למצוא  הסוזוקי ויסטרום 650 מהדגם היוצא שנמכר ב-65 אלף ש"ח יחד עם שנתיים אחריות. עוד מבית סוזוקי נמכרים גדלנועי בורגמן בנפח 400 סמ"ק תמורת 41 אלף ש"ח. דגם האפריליה פגאסו הרב-תכליתי בנפח 650 סמ"ק נמכר ב-54 אלף ש"ח עם אפשרות תשלום בשנים-עשר תשלומים.

ארז אופנועים
אם תבקרו במוסכו של ארז תוכלו לרכוש מעיל עור מתוצרת DAINESE מדגם DTEC תמורת 1,700 ש"ח.  קסדות שלושת-רבעי מודרניות מתוצרת MT הכוללות פתחי-אוורור עם כיסוי הניתן לפירוק לשם צינון קרקפת ראשכם בקיץ ומאפשרים סגירה הרמטית בעונת החורף נמכרות תמורת 200 ש"ח.

היי סייד
בהיי סייד כבר סיימו את הנקיונות לקראת פסח: הוחלפה התאורה, נבנה משרד מכירות נעים ואקווריום פלאזמה מרשים מקבל את פני הרוכבים בעת ההמתנה לתיקון האופנוע.  באווירה חגיגית זו נמכר החודש מעיל חורפי אופנתי של חברת לרט  בסכום של 690 ש"ח. במקביל מוצעות קסדות שלמות מתוצרת LS 2 מדגם 358, הכוללות מנגנון ניפוח כריות הלחיים תמורת 590 ש"ח. הרוכש את הצמד יחדיו יקבל במתנה מנעול דיסק הכולל קפיץ תזכורת.

כולבוטקס
בכולבוטקס הולכים על בטוח. שני דגמים של נעלי רכיבה לשימוש יומיומי נוח מוצעים החודש במבצע. הראשון, המצויד בסוליה רגילה, נמכר תמורת 490 ש"ח והדגם השני הכולל סוליה עם עקב מגף מוצע למכירה תמורת 540 ש"ח.  מגפי רכיבה ספורטיביים מסדרת TRACTECH של RST בעלות סוליה מיוחדת וקלה מוצעות במחיר של 890 ש"ח.

מוטומניה
במוטומניה מצ'פרים את רוכבי השטח שבינינו במבצע על מגפיים מתוצרת FORMA.  בצמד המגפיים המוצקים ישנו ציר במפרק הקרסול המסייע בבטחה לשילוב תנועות רגלי הרוכב בכל תוואי ומסלול ובחזיתם הגנת מתכת. מחירו של הזוג הקשוח כ-1480 ש"ח.

ק.ט.מ
בחנות יבואן אופנועי KTM יסייעו לרוכבי השטח לטפל באופנוע היקר להם בשטח או בחצר הבית, מקצועי על-ידי שימוש בסטנד טיפולים נייד מתוצרת החברה האוסטרית. לסטנד הנייד כושר העמסה עד 170 ק"ג והחודש הוא מוצע למכירה במחיר מיוחד של 380 ש"ח.

19 תגובות ל צ'לנוב פינת סלמה – חדשות ומבצעים בענף

 1. וחשבתי מחר לרדת לדרום העיר לברור. כל הכבוד.

 2. דגם 358 ב-590 שקל שווה לכל כיס. בהצלחה להייסיד עם השיפוצים

 3. ברוך הבא לעיר החטאים.
  עכשיו אפשר לומר שהמשיח הגיע מי"ם לת"א

 4. הייתי בעבר לקוח, עכשיו אני מודה שאני חוזר לרכב, אני פוזל לכיוון הVISTROM, יש נסיעות מבחן במקום?

 5. היו לי בעבר אבל בלי המפרק הגמיש- שוקלות אפס ק"ג.

 6. מעולות, כמו השוברט, אראי, ב.מ.וו, שואי- והאיי.ג'י.וי- בדיוק בליגה הזו, לא סתם רוסי וסטומנר איתם כבר שש שנים. מעט מתחת להן האיירו, האל.אס 2, הוומר, באון ועוד. ומתחתן…..תעזבו- פקין זה כאן.

 7. הלכתי עם אשתי לחפש נעלים חגיגיות וגם לארועים ושמחות לאחר החג. חרשנו את החנויות הטובות והקניון. אמנם דפקתי חליפה אבל בנעליים לא מצאנו משהו נורמלי מתחת ל290 ש"ח. נראה לי שאם אני מוסיף עוד 150 ש"ח- אני קופץ לכולבוטקס למחיר הזה- לימי חול כמובן. חג שמח לכולם וזהירות על הפס המגנטי בגיהוצים….

 8. אצל היי סייד כתוב מנגנון ניפוח בלחיים- מה זאת אומרת?

 9. האופנועים עם אפס ק"מ מי שקונה הוא יד ראשונה חדש על הכביש

 10. נכון ש ה MT הוא לא הכי הכי אבל האוורור בקיץ- סוף, וגם מה זה יפה

 11. אני עוקב אחר המדור ובהחלט נעים לקרוא ולהתרשם.

 12. תחת הסנטר יש "פומפה" שכאשר לוחצים עליה הכריות מתחת לריפוד מתנפחות ומהדקות את צידי הפנים. את הפעולה יש לעשות לפי הצורך או פעם אחת ודי . לשחרור הניפוח ישנו לחצן ( קטן יותר ) המשחרר בלחיצה אחת את האוויר שמולא.

 13. זאת הקסדה של בארי שיין האנגלי,הרוכב הגדול של שנות ה 70.רפליקה מאוד יפה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל