מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
פרפקט קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
תמוז
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

Moodo: מפיץ הריח החכם לבית ולמשרד

Moodo: מפיץ הריח החכם לבית ולמשרד

הכירו את Moodo
זה לא רק מפיץ הריח הכי חכם, זה המפיץ היחיד שמאפשר לכם לעצב ולהתאים אישית ניחוחות לפי מצב הרוח.

נוח וקל: קפסולות הניחוח של מודו מסודרות במשפחות ריח. כל משפחת ריח מגיעה באריזה של 4 קפסולות שמותאמת באופן הרמוני ליצור ניחוח נפלא בכל תערובת ניחוחות.
ניחוחות באיכות גבוהה בכל קפסולה. ניחוחות MooDo נותרו ע"י מומחי הבשמים שלנו ומיוצרים באופן בלעדי בצרפת. קפסולות הריח שלנו נשמרות לאורך זמן, נטולות אלכוהול, וידידותיות לסביבה.

כל קפסולה מחזיקה מעמד לזמן ממושך.עם מודו, אתם יכולים להיות בטוחים שהניחוח יופץ רק כאשר יש מישהו שיהנה ממנו. קפסולות מודו מחזיקות מעמד במשך 60 שעות. הודות למאפיינים החכמים של מודו, ניתן להשתמש בקפסולות במשך תקופה ארוכה יותר.

מפיץ הניחוחות החכם ביותר בעולם – עם קישור לרשת wi-fi ומגוון מאפיינים חכמים. באמצעות מודו קל להתאים את הניחוח לשגרה וסגנון חייכם.

מודו מציע שחרור ניחוחות במרווחי זמן כדי להבטיח שימוש יעיל בניחוח. החלל שלך יהיה בניחוח נעים, אך לא יותר מהנדרש. בנוסף, תכנון למפיץ הריח שיעבוד אוטומטית לפי הצורך שלכם וביתכם יריח טוב בזמן המתאים.

וגם: מודו גו!
מפיץ הריח MoodoGo תוכנן לרכב אך עובד בכל מקום. הוא נוח ונייד, מופעל באמצעות כבל USB ומכיל קפסולת ריח אחת. עם MoodoGo הניחוח האהוב עליכם יכול ללכת איתכם לכל מקום.

 

מודו מיוצרת ע"י חברת אגן ארומה, מובילה כלל עולמית בייצור מוצרי ניחוח איכותיים במשך מעל 40 שנים. תשוקתנו היא ביצירת שילוב ניחוחות מסורתיים, עם ניחוחות חדשניים בהתאמה אישית כדי לפתח את הדור הבא של טכנולוגית פיזור הארומה.

לרכישה: מודו ישראל

יבוא ושיווק: ברקום שיווק והפצה בע"מ

1-700-704-700

ברקום היא חברה ישראלית וגלובלית העוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מותגי טכנולוגיה מובילים – נציגת Discovery, Motorola ו-Cardo ומפיצה הראשית של MooDo בישראל. החל משנת 2006 מיצבה עצמה החברה כמומחית לתחום מוצרי תקשורת, טכנולוגיה חדשנית ואביזרים נלווים כאשר מומחיותה העיקרית של ברקום היא בבניית קווי מוצר המותאמים עבור לקוחותיה. כיום ניתן למצוא את מוצרי ברקום בלמעלה מ-700 נקודות מכירה בפריסה ארצית ברחבי ישראל ובמספר רב של מדינות בעולם. ניתן להתרשם ממוצרנו באתר www.barcom.co.il.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל