מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC

קאסטום השבוע – Symmetry Customs Whiskey Bandit

קאסטום השבוע – Symmetry Customs Whiskey Bandit

אופיר דואק

צילום: יצרן

השבוע נציג לכם יצירה מבית סדנת Symmetry Customs השוכנת בלארגו, פלורידה. הסדנה בבעלותו של רוברט היצ' קיימת מאז 1999 ועוסקת בבניית חלקים תחליפים לאופנועי קאסטום כספקית לסדנאות חיצוניות כמו סטניאגו צ'ופרס. בנוסף מתמחה הסדנה בבניית אופנועים לפי דרישה כשהמוטו שלהם הוא שאין גבולות והכל אפשרי. מצד שני, שם הסדנה היא סימטריה כך שאולי לא כדאי להפריז כדי לא לפגום בשם.

האופנוע שלפניכם נקרא Whiskey Bandit וכשמסתכלים עליו בפעם הראשונה תוהים כמה וויסקי שתה האיש שהגה אותו, אדם בשם ריק בונין. הוויסקי בנדיט הוא מוגדר כ- Board Traker, נישה של אופנועי קאסטום  שנבנית בהשראה של אופנועי המרוץ משנות ה-20' וה-30' שהתחרו על מסלולים העשויים לוחות עץ. קאסטום ספורטיבי? לא צריך להיסחף אבל יש לא מעט אזכורים ספורטיביים בעיצוב ובמכלולים לדוגמא: יחידת המושב/זנב שמזכירה קפה רייסרים והצמיגים בעלי הפרופיל ספורטיבי מובהק.

מלפנים בחרו בסדנה לוותר על מזלג שגרתי כלשהו ולבנות מנגנון מיוחד המתבסס על צמד זרועות מתכת מחוררות עליונה בעלות תושבת עליונה המתחברת לצמד בולמים שנלקחו מהונדה CBR1000, ספורטיבי מספיק? אגב מצידי כל זרוע ב"מזלג" ישנה יחידת תאורה, לשם הסימטריה כמובן. מאחור ישנה זרוע אחורית בסגנון דומה המשלב צינורות ברזל וזרועות מחוררות ושם יש בולם איכותי וספורטיבי למראה שנקודת העיגון העליונה שלו נמצאת בדיוק בקצה המושב.
יחידת ההנעה היא בנפח 113 אינץ' מעוקב (1,852 סמ"ק) ותיבת הילוכים בעלת 6 מהירויות שניהם מבית אולטימה. מערכת הבלימה מוותרת על בלם קדמי ומסתפקת בדיסק אחורי הנלפת באמצעות שני קליפרים של טוקיקו. התוצאה הסופית אמנם לא נראית כמו משהו שמזמין להשכיב איתו עד האוזן אבל בהחלט מדובר באופנוע שכיף להסתכל עליו.

6 תגובות ל קאסטום השבוע – Symmetry Customs Whiskey Bandit

  1. מה זה הבור הזה ליד ?
    חוץ מזה, הג'אנטים מגניבים !

  2. האופנוע פשוט פשוט. שלדת ברזל לא מתקדמת בולמים רגילים ולדעתי האופנוע אומנם מיוחד במעט אבל לא יפה .

  3. מישהו יכול להסביר לי? הרי את הבלימה הנכונה צריך לעשות עם הבלם הקדמי כשהאחורי רק מסייע. איך אפשר לרכב בלי ברקס קדמי בביטחה?אולי רואים ככה את הג'נט היפה אבל בטיחותי זה ממש לא נראה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל