מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
קונה אופנוע
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
בנלי שמאל עליון
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
לרט
לרט
ברקום שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

קאסטום השבוע: 5In Motorcycles Stargate

קאסטום השבוע: 5In Motorcycles Stargate

אופיר דואק

צילום: יצרן

לאיטלקים כידוע יש מורשת מוטורית עשירה שמשתלבת מצוין עם חוש האסטטיקה המפותח שלהם כשהתוצאה היא אקזוטיקה מוטורית. פרארי, למבורגיני, מזארטי, דוקאטי, בימוטה, MV אגוסטה – אלו רק חלק מהשמות על 2 או 4 גלגלים שגורמים לחובבי מוטוריקה להזיל ריר.
כמובן שישנם גם יצרנים קטנים וסדנאות המנפיקות אקזוטיקה מוטורית עוד יותר אקסקלוסיבית ומיוחדת וגם מקומם של בוני אופנועים לא נפקד. מן הסתם שחושבים על בוני אופנועים באיטליה אפשר להניח שיהיה מודבר ברייסרים ספורטיביים, אופנועי רטרו או בקפה-רייסרים מוקפדים. קאסטומים באיטלקית?  המקסימום שאפשר לחשוב עליו הוא איזה מוטו גוצי קליפורניה אלא אם נתקלים בסדנת Garage 65 שמייצרת את אופנועיה תחת המותג 5In Motorcycle. למרות כל אותה מורשת מוטורית מסביב הח'ברה ב-5In מתחברים יותר להוויה המוטורית האמריקאית, הווה אומר: קאסטומים, צ'ופרים, הוטרוד והרבה ניקל.

כמובן שבתור איטלקים הדגש על המראה והאסטטיקה הוא גבוה אבל ב-5In לא מסתפקים רק בבניית קאסטומים "שגרתיים" אלא גם מוסיפים טאץ' אקזוטי כפי שניתן לראות ב-Stargate שהגיע למקום השישי באליפות ה-AMD השנה.
הסטארגייט בנוי בצורה מעניינת עם פתרונות לא שגרתיים. מלפנים אין מזלג אלא צמד זרועות אלומיניום בשרניות המחוברות לציר ההיגוי דרך מנגנון לינקים עם בולם המוסתר מאחורי הפנס הקדמי. נדמה שלסטארגייט אין ממש שלדה אך זו למעשה בנויה מצינורות מיחידת המושב/מיכל דלק המפוסלת המתעקלת כלפי מטה. כל היחידה העשויה אלומיניום מחוברת לבולם בחזית המקושר במנופים לזרוע האחורית הענקית כשהמנוע משמש כגורם נושא עומס. אם כבר נגענו בזרוע האחורית, מידותיה כה גדולות מכיוון שהיא גם מסתירה את מערכת העברת הכוח שמגיע מתיבת ההילוכים האוטומטית. המנוע בנפח 1,600 סמ"ק מבית RevTech מוזן על ידי צמד מאיידי קיהין 41 מ"מ השוכנים מתחת למושב הרוכב ולועות היניקה מופנים נגד כיוון הנסיעה. הבלמים הבנויים מדיסקים היקפיים מוסתרים בתוך החישוקים המיוחדים ושוכנים בקו אחד עם מרכז צירי הגלגלים. 
הסטארגייט העתידני הוא פשוט  תאווה לעיניים אם כי לא משהו שבאמת אפשר לרכב עליו. בינינו, לא צריך לרכב, רק להסתכל.

גלריה

3 תגובות ל קאסטום השבוע: 5In Motorcycles Stargate

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל