fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קאברג שחורי 205 על 35
אודי דגן מתחת לתפריט
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
cristalino קובית צד xi
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
אלבר טריומף קוביה עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מוטוטאץ דקר
HJC
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
אודי דגן 140 על 70
voge מוטו24 באנר

רוכבים רחוק להגיע קרוב (ללב)

רוכבים רחוק להגיע קרוב (ללב)

מיס הילה

צילום: רונן טופלברג

לאה לוי ובעלה דרור היו חלק ממועדון הבורגמנים וחלק מאבני היסוד שלו, עד אשר עברו למועדון הוי-סטרום בו הם גם לוקחים חלק פעיל ומרכזי. כשלאה הייתה צריכה לעשות פרויקט התנדבותי כחלק מהתואר השני שלה, היה לה ברור שזה יכלול את מועדון האופנועים בו הם חברים ואם מועדון אחד, אז למה לא את שניהם ביחד?

נפגשנו גני התערוכה בבוקר יום שישי בשעה 7 וחצי, שעה לא טריוויאלית בכלל, בהתחשב בזה שזה היום הכי קר בשנה (לבינתיים). 100 אופנועים וקטנועים החברים Suzuki Club, שמאגד בתוכו את מועדון הוי-סטרום, הבורגמנים ואת שאר הכלים של סוזוקי, יצאו לכיוון שדרות. תמיד זה נפלא לראות שיירה של אופנועים, אבל יש משהו מקסים בזה שלכל הכלים יש מכנה משותף.
איך שהתחלנו להדרים מזג האוויר האפיר והתקדר. לקראת אשקלון תפס אותנו גשם זלעפות שליווה אותנו עד הכניסה לשדרות. בכניסה לעיר, ממש כשעמדנו ברמזור, פסק המבול בבת אחת.
בחצר בית הספר עמדה שורה של ילדים מבית הספר "הדר", בית ספר לילדים עם צרכים מיוחדים, כשכל אחד מחזיק דגל, מי מהם שיכל להחזיק החזיק ומי שלא, אז הדגל היה מונח עליו או נעוץ בכסא הגלגלים שלו, כשכולם שרים "הבאנו שלום עליכם". רק מלראות את המחזה הזה העיניים מתמלאות דמעות ולא משנה כמה אופנוען ומסוקס אתה.

רוב האופנועים חנו ברחוב הצר של בית הספר ומקצתם נכנסו לחצר הצנועה. למראה האופנועים עיני הילדים נצצו. נכון, תמיד ילדים נהנים לראות אופנועים, אבל לראות חבורה כזו מיוחדת של ילדים מסתכלת על האופנועים בערגה זה מחמם את הלב באופן מיוחד.
הילדים טיפסו לבד על האופנועים שחנו בחצר או שהאופנוענים העלו אותם, צילמו אותם ובחדר האחורי התמונות הודפסו והוכנסו למסגרות מגנט, כך שכל ילד לקח איתו הביתה תמונה שלו על אופנוע. בכלל, כולם יצאו עם שקית הפתעות מקסימה שהכילה המון מתנות קטנות מהיום הזה, כולל צנצנת דבש מעמק חפר שתרם יורם פז, חבר מועדון הבורגמנים.
היו גם פעילויות של אומנות שהפעילו חבר'ה מהקבוצה; קבוצה אחת עשתה עם הילדים קעקועי מדבקות וצבעים מנצנצים, שהיו להיט וכל הילדים השוויצו בקעקועים שלהם (מסתבר שלא משנה בן כמה אתה "לי יש יותר גדול" תופס). בחדר המרכזי הייתה מוזיקה מקפיצה עם DJ מדליק בשם לירן וכל מיני אנשים שרו ורקדו עם הילדים ועם צוות המקום. בכניסה לבית הספר עמד שולחן גדול שמאחוריו ישב אמנון תמיר והכין המון חיות קטנות מזכוכית שנמכרו במחירים מיוחדים. בסופו של דבר כל הכסף נתרם לבית הספר.

בשלב כלשהו הגיע ראש עירית שדרות, מר דוד בוסקילה, ודיבר בעיקר על חשיבות החיוכים של הילדים. ביננו, יכול להיות שהוא דיבר על עוד כמה דברים ואני בטוחה שהם היו חשובים, אבל מה שנחרט בזיכרוני הוא כמה חשוב לחייך את הילדים. הוא צודק. מעבר לזה, בכל פעם שמישהו הצליח לחייך את אחד הילדים החיוך מיד הדביק אותו ואת כל מי שהיה בסביבה. היו המון חיוכים ביום הזה. במפגש היום השתתפו ילדים מבית ספר "הדר", אבל היתה גם כיתה אחת מבית הספר הנתיב הישיבתי וכיתות ו' מבית הספר אלון למדעים שלאה שידכה למפגש. לאחר פגישה של מנהלות שלושת בתי הספר עם לאה הוחלט על שיתוף פעולה קבוע בין בתי הספר; מה שאומר שהדבר הנפלא שלאה הרימה ממש לא הולך להיגמר ביום אחד בלבד, אלא זה פתח לשנים ארוכות.

המון אנשים תרמו המון דברים לאירוע הזה: את הראשונים שיש לציין אלו הם "עופר אבניר" ובעיקר את  קובי גילון וישראל ויליגורה שהשקיעו המון מזמנם הפרטי כדי להרים את הפרויקט הזה ומומי ממאפית "הטאבון" בנתניה שהכין את הסנדביצ'ים שהיו כל כך במקום. אני חושבת שאלוהים יודע שהאנשים שם עשו משהו טוב.
ברגע שהגענו לבית הספר צצה השמש עד כדי כך שאנשים התפשטו ונשארו עם חולצות קצרות. ברגע שנכנסו למכונית, אחרי שארזנו הכל, סידרנו וניקינו, האפירו השמיים. שתי דקות מאוחר יותר כבר ירד כזה מבול שהיינו בהלם. באותו הרגע היה לי ברור שהפעם אלוהים היה לצידנו.

לגלריה המלאה מהאירוע (צילום: מיס הילה)

לגלריה של רונן טופלברג מהאירוע

 

10 תגובות ל רוכבים רחוק להגיע קרוב (ללב)

 1. הלוואי שתזכו להרבה חיוכים על כל חיוך שגרמתם לילדים הללו. ובכלל גם ילדים רגילים חשוב לחייך גם בסתם יום רגיל ובייחוד ילדים שלנו 🙂

 2. להתראות בפעם הבאה , יחד אפשר לחולל גם את מזג האוויר

 3. כל הכבוד- כולל לטיימינג שתאמתם עם מוריד הגשם.

 4. היה קר? או שהיה קר? איחולי הצלחה, בריאות ואושר.

 5. העלתם לי את הטורים לטונים נעימים ורכים. הגיב:

  אני גולש בכמה אתרי אופנועים: גם מוטו ופול-גז. שאף הם פירסמו את הארוע-
  ראשית כל הכבוד לעופר אבניר. ושנית, בגדול: ששמתם בצד את האגו למען מטרה משותפת קדושה. מסקנה: אנחנו ביחד, כל הרוכבים ובעלי האופנועים שווים מנדט של מפלגה חברתית.

 6. בואנה אחי- אתה מפחיד. אבל ילדי שדרות ראו את ה"צד השני" של החמאס. אני מקווה שאתה לא מפחיד את עצמך, מול הראי.

 7. ולכל מי שלקח חלק בנסיעה קשה בגשם, רק כדי לשמח נפשות, אין כמוכם.

 8. שלום, אני מבקר באתר שלך מדיי פעם.(הזינוקים בדיונה) מצטער לומר, אני לא חזק במחשבים: צריך ג'י פי.אס- כדי להבין איך צופים בצילומים המקסימים שלך.

 9. נכון שאתה נציג של אבניר?! האם אתה בוחן קטנוע חדש בהליכה על הגדר?? עם פלאפון נייד, כדי לראות אם הוא מסוגל לרכב כמו הולכי-חבל בקרקס. מקווה שלא נפלת…

 10. מאוד אהבתי את הצילומים המרהיבים של בובות הזכוכית וברכות התודה, פשוט מרהיב- הניואנסים הדקים והמאוד אנושיים, שאי ברכה. נו….הזמנת אופנוע חדש לקראת הרשיון המוגדל?

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין