מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל

חדשות MotoGP: סבב מוטגי יבוטל

חדשות MotoGP: סבב מוטגי יבוטל

טל סולומון

במהלך החודש החולף עקבנו יחד עם שאר העולם בדאגה ליפנים שחוו את אחת מרעידות האדמה הגדולות שידעה ארץ השמש העולה. הסבב היפני שהיה אמור להתקיים בסוף החודש (24.4), נדחה לשני באוקטובר וכעת בשל דליפה מתמשכת בכור הגרעיני שבפוקושימה עולות שוב תהיות. בגלל שמסלול מוטגי נמצא במרחק של כ-161 קילומטרים מפוקושימה, בטווח האיזור שנחשף לקרינה רדיואקטיבית, מנהלי דורנה (מפיקת הסדרה) החליטו לשבת שוב מסביב לשולחן כדי למצוא פתרון בזמן שיפן מחלימה מפצעיה.

בשל העובדה שהסבב היפני חשוב, שכן יפן היא אחת ממעצמות הספורט המוטורי הגדולות ביותר, עלה שמו של מסלול סוזוקה כאופציה. לאחר מחשבה נשללה האפשרות הזו בגלל שהמסלול מארח את סדרת הפורמולה אחת שבוע לאחר מכן ובדורנה לא רוצים לגרום לחובבי המרוצים להתלבט בין שתי הסדרות ולכן הצעה זו ירדה מהפרק.

האופציה השניה הייתה לארח את הסדרה בטורקיה, במסלול איסטנבול פארק בו התארחה הסדרה בין השנים 2005 ו-2007. למרות שהמסלול היה אהוב בקרב האוהדים והרוכבים, הופסק הקשר בין דורנה למנהלי המסלול בשל היענות נמוכה בקרב הקהל וחוסר שיתוף פעולה מצד הרשויות המקומיות. סיבה זו מעלה גם הפעם תהיות בנוגע לקיום הסבב בטורקיה, אך זו לא הסיבה היחידה. גם אם ירצו בדורנה לקיים שם את הסבב, הם יהיו נתונים לחסדיו של ברני אקלסטון, מנהל הפורמולה אחת, שמחזיק בזכויות המסלול.

אם לא תהיה ברירה ובדורנה לא ימצאו פתרון, יכול להיות שיבוטל הסבב ללא תחליף ומספר הסבבים ירד מ-18 ל-17.

גלריה

4 תגובות ל חדשות MotoGP: סבב מוטגי יבוטל

  1. זאת פרוצדורה יותר מידי מורכבת למצא חליפין אם יוצאים מיפן, חבל.

  2. דורנה חברה רצינית… לא סביר שהם יחכו בשביל אולי

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל