מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
לרט
סטפן
rok-straps רצועות קשירה 140
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
ברקום שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
HJC
מונדיאל קוביה

הדקאר ילך הפעם לימאהה ודספרס?

הדקאר ילך הפעם לימאהה ודספרס?

גיא בן ברק

צילום: יח"צ

הדקאר מתקרב, האתגר במדבריות, הרי ויערות דרום אמריקה יוצא למהדורת 2014 המפרכת ב-5 בינואר, קבוצות העילית של ק.ט.מ והונדה נמצאות בשיא ההכנות, מרשים במיוחד ההונדה CRF450 ראלי שבנתה HRC יפן במיוחד, לראשונה אופנוע מפעל מלא מאז שנות השמונים, ניצח כבר בראלי מרוקו ומרזוגה.

אבל האיום הגדול ביותר על ק.ט.מ בהובלת הספרדי מארק קומה שלא רכב בשנה שעברה בגלל פציעה, יצרן השולט בדקאר ברציפות מאז 2001, רצף הגדול ביותר בתולדות הדקאר, יבוא מצד סריל סדפרס וימאהה. הצרפתי יכול להשוות השנה עם ניצחון את מספר הניצחונות של בן ארצו הענק סטפאן פטרהאנסל, שש סך הכול, כולן עם ימאהה. דספרס במומנטום אדיר עם שניים מתוך חמשת הניצחונות מושגים בשנתיים האחרונות, עזב את מכורתו האוסטרית וחתם עם ימאהה, ירכב על YZ450F ראלי. דספרס ירכב בקבוצה גדולה, עם בני ארצו מטגה ואוליבר פיין, אשר כזכור ניצח ארבעה סטייג'ים בשנה שעברה, וההולנדי פראנס וורהובן בשנתו השנייה עם ימאהה, עם שני פודיומים בדקאר 2013.

אומר סריל דספרס: "השנה הדקאר יהיה קשה, במיוחד בסטייג' המרתון בהם אסור לקבל סיוע, חייבים לשמור על האופנוע ככול האפשר ולזכור שהמסלול של האופנועים יהיה טכני ופיזי מאחר ואינו מיועד למכוניות כלל. ולראשונה יש השנה את בוליביה, אין לנו מושג ולא נוכל לקבל שם עזרה מהקבוצה, יהיו סטייג'ים קשים בגובה ארבעה קילומטר מעל פני הים שם האוויר דליל, המסלולים לאופנועים בלבד השנה קשים במיוחד, אבל אני שמח לזה, זאת הסיבה לשמה באתי לדקאר".

גלריה

תגובה אחת ל הדקאר ילך הפעם לימאהה ודספרס?

  1. לא משנה כמה ניסתה כל עוד שועל המדבר התייצב עם הימהה הקשישה שלו-אפילו בלי קבוצה ראשמית-הוא היה על הפודיום, ונאלץ לפרוש מסיבות פוליטיות (KTM שפכה מספיק כסף כדי לפסול את הימהה הזקנה, ואז הכניסה את הLC8 שבעצם עובר על אותם חוקים).

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל