מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
בנלי שמאל עליון
סטפן
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
ברקום שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

הלילה: עונת המירוצים 2011 נפתחת באוסטרליה

הלילה: עונת המירוצים 2011 נפתחת באוסטרליה

טל שביט

קרלוס צ'קה (דוקאטי, Althea Racing) יזנק מעמדת הפול

בשעה טובה עומדת פעילות המירוצים הבינלאומית לשנת 2011 לצאת לדרך. רוכבי הסופרבייק והסופרספורט הם הראשונים שיחזרו לפעילות, במסלול פיליפ-איילנד שבאוסטרליה. אלו מכם שיוכלו להרשות זאת לעצמם יוכלו לראות את כל האקשן – שני מירוצי הסופרבייק ומירוץ הסופרספורט – בשידור חי בערוץ יורוספורט, החל מהשעה 3 בלילה (או לפנות בוקר, איך שתעדיפו).

קרלוס צ'קה (דוקאטי) יזנק מעמדת הפול בקטגוריית הסופרבייק, לפני אלוף אשתקד מקס ביאג'י (אפריליה), סבסטיאן גווינטולי (דוקאטי) וליאון האסלם (ב.מ.וו). יש לציין כי השנה, לראשונה מזה יותר משני עשורים, תתנהל האליפות ללא מעורבות רשמית של דוקאטי, שהחליטה להתרכז בקטגוריית מוטוGP. רק 22 רוכבים, מתוכם אחד וויילד-קארד בהופעה חד פעמית, ישתתפו במירוץ הפתיחה – נתון בהחלט מאכזב.

בקטגוריית הסופרספורט, השינויים הבולטים הם עזיבתו של האלוף קינן סופואוגלו הטורקי (שעבר לקטגוריית מוטו2), ונטישת מעורבות רשמית של טריומף למרבה הצער. דוויד סאלום (קאווסאקי) יזנק למירוץ מהמקום הראשון על הגריד.

אלו מכם שיוכלו להרשות זאת לעצמם יוכלו לראות את כל האקשן – שני מירוצי הסופרבייק ומירוץ הסופרספורט – בשידור חי בערוץ יורוספורט, החל מהשעה 3 בלילה (או לפנות בוקר, איך שתעדיפו)

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל