מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
טריומף קוביה
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
סטפן
בנלי שמאל עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
ברקום שמאל
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

הסופרבייק מגיע גם לאינדונזיה

הסופרבייק מגיע גם לאינדונזיה

אופיר דואק

צילום: יח"צ

עד לפני כעשור מרוצים במדינות שנחשבו מתפתחות באסיה ובדרום אמריקה נחשבו דבר חריג. בעקבות הפריחה הכלכלית שחוות מדינות כמו מלזיה, סין וטורקיה נבנו בהן מסלולים מודרניים הדרך לאירוח סדרות המרוצים היקרתיות, בעידוד ממשלתי, ביותר כמו הפורמולה 1 וה-MotoGP הייתה קצרה. מאות מיליוני אנשים חדשים שרווחתם הכלכלית הולכת ועולה שווים לפוטנציאל עצום לגידול בהכנסות ממכירת זכויות שידור ומוצרים נלווים ודבר זה לא נעלם מעיני מארגני המרוצים. גם יצרניות האופנועים יודעים שחשיפה לקהל החדש יכולה להועיל מאד כלכלית וגם מפתחות דגמים יעודיים המתאימים לשווקים אלו.

לפני מספר חודשים הודיעה הנהלת הסופרבייק שבעונת 2012 יתארח הסבב ברוסיה, במסלול החדש שנבנה בסמוך למוסקבה, כשכעת נחתם הסכם נוסף המביא את הסופרבייק לגבולות חדשים. ההסכם שנחתם לפני כשבוע יביא בשנת 2013 את הסבב לאינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם שאוכלוסייתה מונה למעלה מ-237 מליון ונמכרים בה בכל שנה למעלה מ- 7 מליון כלים דו-גלגליים.
המרוץ יערך במסלול Sentul הממוקם ליד העיר בוגור ונחנך בשנות ה-90'. אורכו של המסלול הוא 3.96 ק"מ, רוחבו 1 5 מטרים והוא כולל 11 פניות וישורת באורך של 900 מטר. ההיסטוריה של המסלול כולל אירוח אליפות הפורמולה 3, אליפויות אסיה שונות ואת אליפות הפורמולה הבינלאומית. שיא המסלול עומד על 1:15.686 דקות והוא נקבע בשנת 2008 על ידי ברונו סנה באליפות מכוניות ה-GP2.
כרגע לא ידוע מה יהיה תאריך שבו יתקיים המרוץ במלזיה אך עקב המרחק הגיאוגרפי שתי האפשרויות שעל הפרק הן בתחילת העונה בצמוד למרוץ באוסטרליה או בתום העונה.

גלריה

2 תגובות ל הסופרבייק מגיע גם לאינדונזיה

  1. אין מצב להשאיל מסלול ולהביא אותו ככה קופלט?:-)))

  2. אתם מבינים ??? במדינות עולם שלישי , רביעי וחמישי יש מסלולים – העיקר אנחנו – מדינה "מפותחת" עאלק …

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל