מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
סטפן
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

הונדה: SH350i חדש ב-2021

הונדה: SH350i חדש ב-2021

אסף לביא

צילום: צילום מסך מתוך יוטיוב

משפחת ה-SH בעלת הגלגלים הגדולים היא הצלחה מסחררת של הונדה באירופה כולה ובאיטליה בפרט, הדגם הגדול שלה, ה-SH300i חזר לישראל לפני 3 שנים אחרי כמה שנות היעדרות אבל לא זכה להצלחה גדולה, אנחנו לא נתחיל שוב בטקסט הכמעט קבוע שלנו על כמה הלקוח הישראלי מפספס כשהוא מתעלם מקטנועי הגלגלים הגדולים לטובת קטנועי המנהלים ומהסיבות הלא נכונות – חוסר בשטח אחסון, מראה פחות יוקרתי וכדומה – שכן אפשר לומר את זה גם על קטגורית הסטיישן הסופר-מפוספסת בענף הרכב הישראלי (שמצליחה במידה רבה באירופה), רק נציין שיש סיבה שהקטנועים האלה כל כך נמכרים בבירת המוטוריקה העולמית.

ההפריה ההדדית בין הפורצה וה-SH החלה ב-2014, כשמנוע ה-SH300 המוצלח נדד לפורצה 300 החדש דאז, המנוע הנמרץ היה שדרוג משמעותי לאופי העצל משהו של דגמי הפורצה הקודמים ויחד עם תג המחיר הנמוך של הפורצה 300 הפך אותו לדגם נמכר מאוד. לקראת 2017 הפורצה 300 ירד מליין הדגמים של הונדה בישראל וכדי שיהיה ליבואן מה להציע בתחום, ה-SH חזר מגלות בת שלוש שנים בגרסה מחודשת ועדכנית, שנה לאחר מכן גם הפורצה חזר בגרסה חדשה לחלוטין ובשני נפחי מנוע – 250 ו-300 סמ"ק, אלו ימשיכו ל-2021 עם תוספת של ה-350 החדש. כעת, לקראת 2021, מנוע ה-350 שהוצג לראשונה בפורצה 350 מגיע ל-SH.

יחד עם הפורצה, גם משפחת ה-SH זוכה לדגם חדש, ובמקום ה-SH300 הוותיק יתפוס ה-SH350i את מקומו כראש המשפחה. באיטליה משווקת הונדה את הקטנוע גדול הגלגלים עם חבילת אבזור הכוללת ארגז מקורי הנפתח ע"י שלט קרבה, משקף גבוה ומגני ידיים תואמים. למעט שדרוג המנוע, ה-SH350 נבדל מה-300 במיקום התאורה הראשית, שנודדת מהכידון לחזית הקטנוע ועל הכידון נשארת תאורת יום (DRL). נראה שכל המערכות נשארו זהות לדגם היוצא וסביר להניח שעם מתיחת הפנים החיצונית והחלפת המנוע יגיע גם עדכון קל לחלק מהמכלולים. אך את זה נדע רק ב-10.11, בעוד כשבוע מהיום, עם חשיפת הדגם הרשמית – יחד איתו יחשף גם ה-CB1000R המעודכן.

רוצים לראות איזה עוד דברים חדשים הונדה מכינה לנו השנה? כנסו לכתבה המלאה – כל מה שצפוי לנו מהונדה ב-2021

כל החדשות המוטוריות ישירות ל-WhatsApp

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל