מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

החל מאוקטובר: חידוש רישיון הנהיגה עד גיל 70

החל מאוקטובר: חידוש רישיון הנהיגה עד גיל 70

אסף לביא

צילום: יח"צ

משרד התחבורה הודיע שהחל מ-1 באוקטובר 2021, יונפק לנהגים רישיון נהיגה לכלי רכב פרטיים, אופנועים ורכב מסחרי עד 12 טון עם תוקף עד גיל 70, במקום חידוש כל 10 שנים כפי שנהוג כיום. זאת, במסגרת רפורמה שמקדם משרד התחבורה.

עלות הנפקת רישיון נהיגה עד גיל 70 תעמוד על 510 ₪ בלבד. חיסכון משוער של כ-1,500 ₪ לעומת הנהוג כיום. לאחר גיל 70 יחודש הרישיון מדי 5 שנים עד גיל 80, ולאחר מכן יחודש הרישיון בכל שנתיים כנהוג כיום.

שרת התחבורה מירי רגב: "אני שמחה ליישם בתוך תקופה קצרה החלטות משמעותיות שישפיעו על פניה של החברה הישראלית בעשור הקרוב. היום אנחנו עושים צעד נוסף ליישום רפורמה חשובה לציבור בתחום רישיונות הנהיגה, שתחסוך בירוקרטיה והוצאה כספית מכל אזרח".

הצעד הזה מצטרף לשורה ארוכה של שינויים מבורכים שיזם משרד התחבורה בשנה האחרונה, ובהם הנגשת שירותי רישוי מקוונים באתר משרד התחבורה כמו העברת בעלות באינטרנט, צמצום בירוקרטיה והוזלת אגרות.

*הידיעה עודכנה בתאריך ה-13.01.21

כל חדשות מגזין מוטו ישירות לסלולרי

2 תגובות ל החל מאוקטובר: חידוש רישיון הנהיגה עד גיל 70

    • בוקר טוב רציתי לומר הצעירים נהנים מהתשלום עד גיל 70 אני בעוד 8 שנים היה בת 70 למה אני צריכה לשלם 510 שח כאשר שלמתי על 10 פחות מ500 שח לפחות להפחית את הסכום לאנשים שקרובים לגיל 70 תודה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל