fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
קאברג שחורי 205 על 35
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
cristalino קובית צד xi
עופר אבניר קוביה שמאל
אלבר טריומף קוביה עליון
תמוז
קוב 140 על 70
מוטוטאץ דקר
מידלנד שחורי 140 על 70
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
voge מוטו24 באנר
אודי דגן 140 על 70
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

קאמבק: Cake תחזור לייצור בבעלות חדשה

קאמבק: Cake תחזור לייצור בבעלות חדשה

כתב: אסף לביא בנארי | צילום: cake

פחות מחצי שנה אחרי שיצרנית האופנועים החשמליים השוודית Cake הכריזה על פשיטת רגל, חברת אחזקות נורווגית מודיעה על רכישת החברה, אותה הם מתכוונים להשיב לפעילות מלאה בקרוב.

מאז הקמתה ב־2016, יצרנית האופנועים החשמליים השוודית Cake בלטה במיוחד בזכות העיצובים יוצאי הדופן, הגישה השונה לשימוש בכלי דו-גלגלי ואיכות הבניה הגבוהה, כשהיא מייצרת מגוון של דגמים מודולריים הניתנים להתאמה לשלל משימות, תוך מחוייבות גבוהה של החברה לשמירה על איכות הסביבה.

בפברואר הודיעה החברה על פשיטת רגל בעקבות נתוני מכירות נמוכים והיעדר תזרים כספי מספק ממשקיעים, עצרה את הייצור והמכירות וממונה לה מנהל פשיטת רגל שהכין את החברה למכירה. זמן קצר לאחר מכן, חברת האחזקות הנורווגית Brages Holding AS, שהייתה משווקת של Cake, החלה בתהליך הרכישה של יצרנית האופנועים החשמליים. מאז השלמתו, עבדו בחברה על תוכנית עסקית חדשה למותג וגייסו צוות עובדים חדש שמצטרף לגרעין עובדי החברה לפני פשיטת הרגל, תחת הנהגתה של פטרה פארם, לשעבר ה־CTO של החברה, במטרה לחזור לייצור בהקדם. בשלב זה, מטה החברה והחנות הדגל בשטוקהולם חזרו לפעילות, שם מוכרים בינתיים את האופנועים הקיימים במלאי.

אֶסְפֶּן דִיגֶרְנֶס, הבעלים של חברת Brages: "כמשווקי רכב בנורבגיה, היינו עדים לכמה מהר יכול להתבצע המעבר לחשמל כאשר אנשים רוצים בכך. כעת, אנחנו מאמינים שהשינוי בסקטור המיקרו-ניידות יואץ גם כן. לא רק עבור אופנועים, אלא גם עבור קטנועים, פדלנועים ואופניים חשמליים כאשר התחברנו לראשונה ל־CAKE כמשווקים, התאהבנו במוצרים שלהם, בעיצוב, בבנייה ובסיפור מאחורי CAKE. המטרה שלנו ברכישת CAKE הייתה לפתח את המותג. אנחנו שואפים להגדיל את CAKE על ידי בניית רשת הפצה חזקה והפיכת היוזמה השוודית יוצאת הדופן להצלחה סקנדינבית".

פטרה פארם: "זה כבוד להיות חלק מהפרק הבא במסע של CAKE. המסע המקורי הגיע על סף הצלחה. עם זאת, ברור שהיה צורך להתמקד בתחומים אסטרטגיים מסוימים, ואני מאמינה שיש פוטנציאל גדול כעת בביצוע השינויים האלו כדי לפתח את CAKE לחברה רווחית. כשהתחלנו לחפש חברים לצוות העובדים החדש, גילינו שעדיין יש כל כך הרבה אהבה ותשוקה למותג. ל־CAKE יש מורשת של להיות משהו שונה, ואנחנו מתכננים לשמור על זה ככה. המוצרים שלנו בנויים להחזיק מעמד; כל פרט, עד הרכיב הקטן ביותר, מתוכנן ומעוצב בקפידה. CAKE הוא מותג חזק עם משיכה עצומה ומוצרי פרימיום. יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי להיות שחקן חשוב במעבר לפתרונות ניידות עירונית חשמליים".

לחדשות מגזין מוטו ישירות ל־Whatsapp לחצו כאן
לחדשות מגזין מוטו ישירות ל־Telegram לחצו כאן

 

 

 

 

גלריה

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
קוב מגדל kove