מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
לרט
לרט
סטפן
ברקום שמאל
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
הארלי שמאל
HJC

אור ירוק גונזת את הדו"ח נגד טל שביט!

אור ירוק גונזת את הדו"ח נגד טל שביט!

אופיר דואק

צילום: תומר פדר

הבוקר, יום ה', היה אמור להיפתח הדיון הראשון במשפט נגד חיים בר-עם המואשם בגרימת מוות ברשלנות של טל שביט ז"ל לאחר שהוגש נגדו כתב אישום השבוע. השופט דחה את פתיחת המשפט לתאריך 9.6 לפי בקשת הסנגור, עו"ד יגאל טמיר, שלטענתו לא הספיק ללמוד את חומר הראיות. בצעד תמוה עוד יותר השיב השופט את רשיון הנהיגה של הנהג הנתבע, אך זה נשלל ממנו בשנית לאחר שהפרקליטות ערערה לבית המשפט המחוזי. כל זאת היה רק קדימון להתפתחות המפתיעה (או שלא) שהגיעה בשעות האחרונות.

מנכ"ל אור ירוק שמואל אבוהב פנה אל משפחת שביט ואל מועדון האופנועים הישראלי, התנצל בפניהם וחזר בו מפרסום הדו"ח השערורייתי של עמותת אור ירוק שהטיל על טל שביט את האחריות למותו והכפיש את שמו. לדבריו בקרוב תצא התנצלות גם לתקשורת בהיקף רחב. נוסח ההתנצלות הרפה של אור ירוק פורסמם גם בעמוד הפייסבוק של העמותה
"בעקבות פניות ונתונים שנמסרו לעמותת אור ירוק, לרבות שיחזור התאונה, ערכנו בדיקה חוזרת בנוגע לממצאים שבידינו. הבדיקה העלתה, כי ייתכן וקיימות אפשרויות נוספות המסבירות את התאונה. לפיכך אנו גונזים את הדו"ח שבידנו ומתנצלים על פרסום דו"ח הביניים. כפי שציינו אור ירוק סומכת את ידיהם של רשויות החוק להמשך הטיפול בנושא".

ההודעה וההתנצלות של אור ירוק מגיעים שבועיים לאחר שפורסם שחזור מקיף וכתבה מעמיקה המפריכים את הדו"ח של עמותת אור ירוק. הזמן הזה לא הספיק לעמותה על מנת לחזור בה מהדו"ח החובבני שהזמינה ונכתב על בסיוע מומחה ההגנה של הנתבע. אם כך העיתוי להתנצלות לא מפתיע, רגע לפני שהמשפט נפתח, רגע לפני שראיות התחקיר המשטרתי יוצאות לאור ועומדות, ככל הנראה, להעמיד את עמותת אור ירוק במצב עוד יותר לא נעים ממהרים שם להתנצל על מנת לכבות את השריפה.

תגובתה של משפחת שביט להתנצלות אור ירוק:
"ההתנצלות של אור ירוק לא הגיעה רגע אחד מוקדם מידי.א נחנו מצפים ממנכ"ל הארגון, בעל האחריות לדו"ח, שיודיע כיצד הוא מתכוון לתקן את המעוות ואת הפגיעה בשמו ובזכרו של טל, ומה הוא עושה על מנת להימנע ממקרים דומים אשר עלולים לפגוע בזכר הנפגעים ובמשפחותיהם". 

ממועדון האופנועים הישראלי נמסרה ההודעה הבאה:
"אנו מודים לעמותת אור ירוק על תגובתה זו, מצרים על השתלשלות העניינים עד כה ומקווים כי בעתיד לבוא תשכיל לבחור מומחים שיידעו לבצע עבודתם נאמנה. עוד יש לציין, כי פרקליטות מחוז תל אביב ערערה לבית המשפט המחוזי על החלטת שופט התעבורה שלא לפסול את רישיון הנהיגה של נהג הרכב הפוגע; הערעור התקבל. ככל שיבשילו לכך התנאים, צוות המומחים יסכים לשקול בעתיד שיתוף פעולה עם העמותה, במטרה להגיע לתוצאות טובות יותר".מכתב ההתנצלות של אור ירוק

מכתב ההתנצלות של אור ירוק
סיכום הדיון בבית המשפט היום

13 תגובות ל אור ירוק גונזת את הדו"ח נגד טל שביט!

  1. שפכו את הדם של טל ורגע לפני שהאמת יוצאת לאור הם מתקפלים.

  2. עמותה שרוקדת על הדם של הנהרגים על הכביש , אחרת אין לה זכות קיום.

  3. חבורה של נוכלים מעניין כמה כסף עבר מתחת לשולחן כדי לעוות את האמת, שמואל לך הביתה יותר מתאים לך לנהל סוכת אבטיחים מבחוץ ירוק אבל רק כלפי חוץ, מעניין כמה דם זועק מן האדמה חוץ מדמו של טל, אתה בגדר איש קטן לועג לרש תיתבייש.

  4. עכשיו זה רק מראה שאפשר לעשות רעש ולהצליח לפחות בקטע של אל תעבדו עלינו אנחנו לא מטומטמים. אבל אור ירוק !! תתפטרו.

  5. לדעתי המשפחה חייבת לתבוע את העמותה של אור ירוק ולהיבא אפילו לסגירתה. עלינו להוציא סטיקר אור ירוק= אור שחור. זו עמותה שמביישת את כל מי שנמצא בה ועוסק בה במשהו.
    רובי

  6. רק כדי להגיד "אבל תראו, אנחנו עושים….." חבורה של כלומניקים.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל