מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
פרפקט קוביה שמאל
HJC
מונדיאל קוביה
מתלה לקסדה
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

במשפחת שביט עדין מחכים להתנצלות מאור ירוק

במשפחת שביט עדין מחכים להתנצלות מאור ירוק

אופיר דואק

 אתמול בתוכנית הכל דיבורים עם ירון דקל ברשת ב' עלה לשידור דני קושמרו שהשמיע דברי תוכחה נוקבים על התנהלותה של עמותת אור ירוק בעקבות התחקיר על תאונתו של טל שביט ז"ל וההתנצלות הרפה שבעקבותיה. מי שלא האזין לשיחה של דני קושמרו וירון דקל יכול להאזין לה בקטע ה-YouTube המצורף:

ביום חמישי האחרון שבו פורסמה ההתנצלות של אור ירוק וההודעה על גניזת הדו"ח שוחח שמואל אבוהב עם חלק מבני משפחת שביט אך לא הספיק לדבר עם הוריו עלי ומיה. לאחר דבריו של דני קושמרו לדבר ברשת ב' בתוכנית הכל דיבורים חש מר אבוהב לשוחח עם הוריו של טל כדי על מנת להביע את התנצלותו על הדו"ח אך גם בשיחה זו המשיך אבוהב בגישה המתנערת מאחריות. אבוהב דבק בקו הלקוני והרפה של ההתנצלות שפורסמה ביום חמישי האחרון שטוען שהדו"ח ייגנז מכיוון שכפי הנראה ישנן אפשרויות נוספות היכולות להסביר את התאונה.

בשיחה שערכנו עם מיה שביט היה קשה שלא לשמוע את נימת האכזבה בקולה מהתנצלותו של אבוהב. לדבריה של מיה, נוסח ההתנצלות אינו מראה שבאור ירוק לא פוסלים לחלוטין את מסקנות הדו"ח השגויות אלא רק מוכנים להודות שיתכן שישנן סברות נוספות היכולות להסביר את התאונה, זאת על אף שמומחים מתחום הרכב והתחבורה שערכו בדיקה משלהם הפריכו לחלוטין את הדו"ח של עמותת אור ירוק. במשפחת שביט לא מסתפקים בהתנצלות שנשמעת כלאחר יד ודורשים מאור ירוק שכפי שמיהרו לצאת לתקשורת עם פרסום הדו"ח ימהרו לצאת בהתנצלות פומבית המטהרת את שמו של טל ושוללת לחלוטין את כל מסקנות הדו"ח שפרסמו.
נשאלת השאלה האם באור ירוק ימשיכו להתפתל סביב בניסיון להשקיט את הרוחות או שייקחו את ההחלטה ויתנצלו באמת בפני משפחת שביט, התנצלות אמיתית ולא סתם בהודעה פושרת ומתחמקת. כי כשאור ירוק רוצה שדבריה ישמעו היא יודעת לפמפם אותם היטב בתקשורת ובשלטי חוצות. עד אז נצטרך אנחנו ועוד רבים וטובים להמשיך וללחוץ על מנת שייקחו באור ירוק, ושמואל אבוהב בפרט, את האחריות למעשיהם.

בהזדמנות זו רוצים במשפחת שביט להודות לכל מי שעסקו והקדישו מזמנם על מנת להוציא את האמת לאור ולהפריך את הדו"ח של עמותת אור ירוק.

גלריה

12 תגובות ל במשפחת שביט עדין מחכים להתנצלות מאור ירוק

 1. איך עוד חשבתי להתנדב ולעזור בכל מיני דברים לעמותת הזבלים האלו.
  אור ירוק, אנא החליפו את שימכם לאור שחור …ותעשו טובה לכולם…תיעלמו בחושך.

 2. פשוט נשמע רע . התגובה של אור ירוק פשוט מצביע על כך שמשהו מסריח מסתתר מאחרי העמותה. יאללה שתלכו לעזאזל.
  רענן

 3. אני ממש מתבייש שנותנים לגוף כזה במה.. מי יודע לכמה אנשים הם כבר גרמו נזק בשקרים שהם כותבים …ממש בושה.
  מתי 750

 4. אני כותב כאן רעיון שכבר העלתי לפני כיומיים: במקום לחכות שאור ירוק יתנצלו במילים, למנף את כל העניין כדי להכריח את האנשים מאחורי אור ירוק לתמוך ולקדם כל מה שקשור לבטיחות אופנוענים בארץ. בדרך כזו הם יוכיחו את התנצלותם במעשים יותר מאשר במילים. זוהי הדרך הנכונה והאפקטיבית לדעתי לגרום להם לכפר על עוגמת הנפש שהם גרמו למשפחתו של טל"ש.
  אני פונה לכל מי שיש לו את הכוח והקשרים הנכונים לגרום לכך לקרות – אנא, הרם את הכפפה! 

 5. לסגור אותם
  בושה.
  חבל ששוכחים פה הכל
  יאאלה תתקדמו

 6. פשוט להתעלם מהם ולהמשיך בכל דרך לנסות לסגור את הארגון המכוער הזה.

 7. לא מכבד אותנו כרוכבים להמשיך ולשבש את שמו של שמואל אובאב. בלי קשר לדעותי על האדם (הלא מחמיאות בלשון המעטה), את שמו יש לכתוב נכון.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל