מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
הארלי שמאל
גלאי רדאר קוביה
הווסקוורנה באנר שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
ברקום שמאל
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
סטפן
לרט
בנלי שמאל עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
אישימוטו באנר קוביה שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

מירוץ ה-TT ממשיך לגבות קורבנות

מירוץ ה-TT ממשיך לגבות קורבנות

יניב אפלויג

צילום: טל סולומון

 

אתמול (ב') הדגל האדום הונף ועצר את המירוץ של קטגוריית הסופרספורט עקב תאונה, בה היה מעורב רוכב אחד דרק בריאן שמו. בריאן נהרג בתאונה המדוברת ושוב הזכיר לכולם את הסיכון האדיר שהרוכבים הללו לוקחים על עצמם כשהם מניעים את האופנועים ונכנסים למרוץ שכולו מתרחש בכביש הציבורי.
בריאן היה בן 34 במותו. האירוע הראשון של מירוצי כביש בו השתתף היה ב- 2004, במירוץ ה-Manx GP שדומה מאוד באופיו למירוץ ה-TT המדובר. בריאן זכה במירוץ ה-Junior Cup באירוע ה-Manx GP ב-2007 וב-2009 הוא התחיל את דרכו ב-TT. המיקום הגבוה ביותר אליו הצליח להגיע בריאן במהלך הקריירה הקצרה שלו ב-TT היה 13.
במהלך אותו מרוץ גם הרוכב המפורסם מייקל דאנלופ (כן כן, הבן של…) סבל מכמה רגעים עוצרי נשימה כאשר הוא כמעט התרסק פעמיים בעקבות נזילת שמן מהאופנוע שלו שהגיעה אל הגלגל האחורי וגרמה לכך שהאופנוע התנהג באופן חריג ואגרסיבי וכמעט זרק אותו מעליו. בעקבות הנזילה מייקל נאלץ לפרוש מהמרוץ. הוא מצדו אמר שהדליפה רק גרמה לו לכמה סליידים נהדרים… לכו תבינו, הבנאדם כמעט נהרג והוא מדבר על "איזה יופי של סליידים" זה גרם לו לעשות. כנראה שזה מה שצריך בשביל להיות אחד מחבורת חסרי הפחד האלו.
גיא מרטין התרסק גם הוא (איך לא) במרוץ המדובר, אך זה קרה לפני שהדגלים האדומים צבעו את המסלול ולכן הוא הספיק לתקן את האופנוע ולחזור למירוץ יחד עם מייקל דאנלופ עם חידוש המירוץ.
מכאן אני מזכיר לכולנו לרכוב בזהירות ולזכור שאצלנו אף אחד לא מחלק גביע בסוף הדרך ואין ספונסרים שמחפשים למי אפשר לחלק כסף. לכולנו יש משפחה וחברים שמחכים בבית ולכן תמיד תנצרו אותם בראש וריכבו בזהירות.

4 תגובות ל מירוץ ה-TT ממשיך לגבות קורבנות

  1. ממש כתבה שכייף לקרוא.
    מעניינת לכל אורכה.
    ממליץ
    יוסי

  2. ממתי כיף לקרא על אופנוען שנהרג …ועוד להמליץ …למי בדיוק ? למי שכבר נכנס לכתבה וקרא אותה ? אין לך מה להגיד אל תעשה את זה פה !!!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל