מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
טריומף קוביה
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
סטפן
ברקום שמאל
בנלי שמאל עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

השקה רטובה: קאוואסאקי Ultra 300

השקה רטובה: קאוואסאקי Ultra 300

מערכת דוגרי

צילום: רונן טופלברג

איך יודעים שהגיע הקיץ? כשמנצלים כל הזדמנות כדי להשתכשך במים גם אם צריך להרחיק עד הכנרת לשם כך. לפני כחודש הציגה חברת עופר אבניר את ליין דגמי 2011 של סי-דו וכתשובה ערכה חברת מטרו מוטור, שמייבאת בין היתר גם את אופנועי הים של קאוואסאקי, ביום חמישי האחרון השקה רטובה בחוף הסאות' ביץ' בכנרת לדגם העלית של קאוואסאקי, האולטרה 300.

האולטרה 300 ממוצב בליין דגמי הג'ט סקי של קאוואסאקי מעל לאולטרה 260 הותיק שנחשב עד כה, ביחד עם הסי-דו RS260, לאופנוע הים הסדרתי החזק ביותר.
לאולטרה 300 מנוע ארבע צילינדרים מוזרק בנפח 1,498 סמ"ק המספק 300 כ"ס בסיוע מגדש על. החידוש במגדש העל של האולטרה החדש הוא בהיותו מגדש בעל טורבינה כפולה (בדומה למגדשי ה-Twin Scroll שבמכוניות ב.מ.וו) מה שמבטיח זרימה רציפה ואחידה יותר של אוויר למנוע עם ללא השהייה בסל"ד נמוך. בנוסף הוגדל לחץ הגדישה והמנוע צויד במצנן ביניים משופר.

בדומה לנעשה באופנועי הכביש גם אופנוע הים של קאוואסאקי מקבל שלל עזרים אלקטרוניים ביניהם מערכת בקרת שיוט, מצב עזר לחסכון בדלק, מערכת KKS לסיוע בהיגוי ושליטה חשמלית על סילון המים. בנוסף מגיע האולטרה 300 עם שני מפתחות שלכל אחד מהם מפת הצתה שונה, האחד עם כוח מוגבל למתחילים והשני עם תפוקה מלאה למנוע. האולטרה 300 מיועד ל-3 נוסעים ומחירו עומד על 101 אלף ₪.

יוסי גוזלן ייצג את דו"גרי בהשקת האולטרה 300 והפליא בביצועיו על גבי המפלצת הימית. את התמונות הנפלאות של רונן טופלבורג תוכלו לראות כאן, בצד שמאל או בגלריה בדף הפייסבוק של דו"גרי

 

גלריה

4 תגובות ל השקה רטובה: קאוואסאקי Ultra 300

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל