מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
מטרו באנר שמאל הכי עליון
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
ברקום שמאל
סטפן
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

פירלי מציגה: טלמטריה לכל רוכב

פירלי מציגה: טלמטריה לכל רוכב

אופיר דואק

צילום: יח"צ

ההצלחה האדירה לה זוכים האייפון והסמאטפונים למיניהם הביאו חברות רבות, ביניהן כאלו שלא היה להם שמץ של קשר לעולם הסלולר והתוכן, לפתח אפליקציות שנועדו בסופו של דבר לקדם ולפרסם את עצמן. גם על העולם המוטורי לא פסחה המהפכה ומסתבר שישנם שימושים נוספים לאייפון מלבד לתת לילדים לשחק בו אנגרי בירדס בזמן הפקקים. השימוש העיקרי שעולה לראש שאפשר לעשות עם האייפון הוא להפוך אותו לכלי לניווט הודות לתמיכת הרשת הסלולארית ורכיב ה-GPS אבל אפשר לקחת את זה צעד אחד קדימה, כמו שעושה יצרנית הצמיגים פירלי.

לאחרונה הציגה פירלי אפליקציה חדשה לאיסוף נתונים בזמן הרכיבה בשם דיאבלו סופרבייקר. הבחירה בשם לא מקרית, הרוכבים הספורטיביים בודאי מכירים את סדרת הצמיגים הספורטיביים של החברה והרצון כמובן הוא לקדם את המותג.
כידוע, על מסלול המרוצים איסוף נתונים מאפשר שיפור מתמיד של האופנוע ושל יכולות הרכיבה וזה בדיוק מה שבאה לעשות האפליקציה של פירלי. מעבר לאיסוף נתונים כמו מספר הקפות וזמן הקפה (בהנחה שאתם רוכבים על המסלול) אוספת האפליקציה את המהירות בכל קטע נתון כמו גם ציון המהירות המרבית אליה הגיע הרוכב והמהירות הממוצעת. בנוסף ניתן לקבל מידע על זווית ההטיה בכל רגע נתון ונתוני טלמטריה נוספים על האופנוע . האפליקציה מאפשרת בין היתר לראות את מיקומכם בזמן הרכיבה על המפה בסיוע גוגל ארת'. את הנתונים כמובן אפשר להוריד למחשב האישי והכי חשוב: להעלות לפייסבוק ולהשוויץ בפני כולם בגיבוי נתוני אמת איך תפרתם את נס הרים יותר טוב מכולם. האפליקציה זמינה כרגע לאייפון 4 בלבד ניתנת ובעתיד תהיה זמינה האפליקציה גם למערכות הפעלה נוספות של סמארטפונים.
את האפליקציה ניתן להוריד בחינם בקישור הבא

גלריה

4 תגובות ל פירלי מציגה: טלמטריה לכל רוכב

  1. הייתי מוריד את האפליקציה אם היה לי אייפון

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל