מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
לרט
תמוז
לרט
סטפן
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

חשיפה ראשונה לדוקאטי סטריטפייטר 848

חשיפה ראשונה לדוקאטי סטריטפייטר 848

אופיר דואק

צילום: יצרן

בתערוכת מילאנו 2008 חשפה דוקאטי את הסטרייטפייטר, אופנוע עירום חדש עם שורשים ספורטיביים שגרם למשפחת המונסטר להראות כאופנועים ללימוד נהיגה. הסטריטפייטר הקרבי קיבל את גרסה ממותנת של מנוע הטסטה-סטרטה היישר מ-1098, מכלולים מהשורה הראשונה וגרסת S עתירת עזרים אלקטרוניים ובעלת מתלי אוהלינס.
קבלת הפנים החמה שזכה לה הסטריטפייטר הביאה את דוקאטי לפתח גם גרסה מוקטנת נפח וזולה יותר שגם נצפתה לא מעט בתמונות ריגול. כעת חושפת דוקאטי תמונות ופרטים ראשונים על האח הקטן במשפחת לוחמי הרחוב שלה.

עיצובו של הסטריטפייטר 848 זהה לזה של אחיו הגדולים כאשר בנוסף לצביעה האדומה והמוכרת של דוקאטי יוצע הסטריטפייטר 848 בצביעה צהובה וייחודית עבורו. כנרמז משמו הסטריטפייטר 848 משתמש במנועו של ה-848 איוו שהוצג לפני כשנה. דוקאטי לא פרסמו נתונים טכניים אך קרוב לודאי שהמנוע שמספק ב-848 איבו 140 כ"ס מותן מעט וזכה למומנט מעובה בסל"ד נמוך על מנת להתאים לאופיו כאופנוע עירום. מפרט מלא של הסטריטפייטר 848 צפוי להתפרסם בקרוב.
שיווקו של הסטריטפייטר החדש יחל באירופה בחודש נובמבר וסביר להניח שמעט לאחר מכן יגיע גם ארצה. מחיר היעד צפוי לעמוד בבריטניה על פחות מ-10 אלף פאונד מה שממקם אותו ראש בראש מול הברוטלה 920 של MV אגוסטה.

גלריה

3 תגובות ל חשיפה ראשונה לדוקאטי סטריטפייטר 848

  1. אין עליהם ביופי.
    אין עליהם בטיב…(הגרוע).
    שישארו האיטלקים האלו רק במכוניות…..

  2. עושה לי חשק לרוץ לליגל, לבקש נסיעת מבחן על סטריט פייטר!!!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל