מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
סטפן
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
פרפקט קוביה שמאל
HJC
מתלה לקסדה
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל

השבוע בדו"גרי – סקירה שבועית

השבוע בדו"גרי – סקירה שבועית

מערכת דוגרי

צילום: יצרן

את השבוע פתחנו עם מבחן דרכים של בועז בר להונדה ויז'ן המסקרן. הונדה מכוונת עם הויז'ן ללב שוק הקטנועים עם הויז'ן שמבטיח עיצוב מודרני, חיסכון ואיכות הונדאית במחיר נמוך יחסית. האם הוא יצליח? את דעתנו על הויז'ן תוכלו לקרוא כאן

ביום חמישי עלתה לאוויר דו"גמית ספטמבר כשהיא שרועה על אחד האופנועים האקסצנטריים שהוצגו בעשור החולף. מדובר בהונדה ואלקירי רון, פאוור קרוזר עם מנוע הגולדווינג בעיצוב יוצא דופן. עוד מידע על האופנוע המעניין והנדיר תוכלו למצוא בסקירה שהעלנו כאן.

תערוכת הרכב בפרנקפורט נפתחה השבוע וב.מ.וו בחרה להציג שם את הקונספט E, קטנוע חשמלי עם פוטנציאל עתידי להגיע ליצור ולהשתלב בקו המוזרים הירוק של החברה הכולל גם מותג מכוניות חשמליות בשם i. פרטים נוספים על הקונספט E תוכלו לקרוא כאן.

בימאהה החלו בחשיפת דגמי 2012 של החברה כאשר הראשון בהם הוא ה-R1 המעודכן.  גולת הכותרת ב-R1 ל-2012 היא מערכת בקרת משיכה בעלת 7 מצבים שמסייעת להוריד את הכוח לכביש בצורה יעילה יותר. בנוסף מתהדר ה-R1 בצביעה חגיגית במהדורה מיוחדת לציון 50 שנה להשתתפותה של ימאהה במרוצי ה-MotoGP אותה תוכלו לראות כאן.

סדרת הסופרבייק זכתה לעידוד מה השבועה לאחר פרישתן של ימאהה וסוזוקי מהסבב. קאוואסאקי הודיעה שתמשיך להתחרות באליפות גם בשנת 2012 ובכך מצטרפת לאפריליה וב.מ.וו שכבר הודיעו על הישארותן בסבב. עוד על הודעתה של קאוואסאקי תוכלו לקרוא כאן.

6 תגובות ל השבוע בדו"גרי – סקירה שבועית

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל