fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

דיאלים 204 על 35
קאברג שחורי 205 על 35
דיאלים 204 על 35
אגמ מוטורס עליון מתחת ללוגו טארו
טריומף קוביה
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
אגמ מוטורס קוביה 140
תמוז
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
מידלנד שחורי 140 על 70
עופר אבניר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

החל מינואר: הוזלה בתעריפי ביטוח החובה

החל מינואר: הוזלה בתעריפי ביטוח החובה

אופיר דואק

צילום: רונן טופלברג

אחרי המאבק הממושך בתעריפי ביטוח החובה, ובזכות המהלכים שהובילה השדולה האופנועית בכנסת בהנהגת ניסים בנימין, הועבר חוק ההעמסה בכנסת לפני כשלושה חודשים. לצערנו החוק התקבל במתכונת פחות טובה ממה שציפינו אך את פירות אישור החוק אנחנו צפויים לראות החל מתחיל חודש ינואר.
אמנם טרם יצאה הודעה רשמית מטעם הממונה על הביטוח לגבי תעריפי ההוזלה אך חבר הכנסת כרמל שמה שהוביל את תיקון חוק ההעמסה בכנסת פרסם היום בדף הפייסבוק שלו את ההודעה הבאה:

"בשורות טובות לרוכבים, לעדכונכם סיכום פגישה מהיום עם פרופ׳ עודד שריג, הממונה על שוק ההון והביטוח:
רוכבים עד גיל 30 – 6% הנחה.
עד 250 סמ״ק – 6% הנחה.
השתתפות עצמית – 5% הנחה.
ההנחות החל מ 1.1 ומצטברות כך שצעיר שרוכב על קטנוע עד 250 סמק ורוכש השתתפות עצמית יקבל:
6+6+5= 17% הנחה ביחס למצב הקיים. כמובן שאם הוא רוכש השתתפות עצמית בפעם הראשונה יזכה לעוד 20% הנחה מעבר ל 17%.
אני מבטיח לא לשקוט על השמרים ולא לנוח על זרי הדפנה של ההישג הנוכחי וכבר פתחנו בהידברות עם האוצר לשיפור נוסף"

מההודעה עולה שההטבה העיקרית תטיב עם הרוכבים הצעירים בנפחים הנמוכים שגם משלמים את התעריף הגבוה ביותר אבל לא ידוע דבר לגבי הפחתה בתעריפים לשאר הרוכבים. הודעה מלאה ורשמית על תעריפי ההפחתה צפויה לצאת בשבועות הקרובים.
אמנם ישנה אכזבה בקרב ציבור הרוכבים על המתכונת בה התקבל חוק ההעמסה וכפועל יוצא מכך על ההנחה הצפויה במחירי הביטוח אך זו התחלה חיובית שאפשר לשאוב ממנה עידוד, במיוחד לאור התמיכה לה זוכה המאבק במסדרונות הכנסת.

9 תגובות ל החל מינואר: הוזלה בתעריפי ביטוח החובה

 1. גם משהו תודו ! יכלו להעלות לנו לעשרת אלפים ש"ח – והיינו משלמים >>>>>>>>>>> כי פריירים תמיד יש פה

 2. אלפים חמש מאות רוכבים התפקדו למפלגת השלטון. אלפי רוכבים השתתפו בהפגנות. עשרות אלפי רוכבים זעקו ברשת הדביקו סטיקרים על הכלים ומה קיבלנו בסוף? פוליטיקאי בוגדני שבמשך שלוש שנים משך את כולנו באף הבטיח הבטחות וגזר תשואות של רוכבים מנוצלים.
  רבותי מאבק הירואי מתמשך ועיקש כמו זה שנוהל כאן מתרחש אחת לכמה שנים. במשך עשר שנים העלו את פוליסות הביטוח לדוג. עד שהגענו למצב המטורף הנוכחי. דעכיה של השוק כולו. עשרות אלפי רוכבים שלא עושים ביטוח חובה. ותיסכול בגין עוול שאין כדוגמתו. סליחה שאני אומר את זה בבוטות אבל כרמל שאמה מכר את כולנו. מגיע לו את רוב הבוז שכולנו אמורים לחוש כלפי משרתי הציבור, הנבחרים, שבגדו בנו.

 3. ועם אופנוע – לא מקבל כלום.
  דווקא מי שיצאו לרחובות היו הרוכבים המוגרים היותר ודווקא הם לא מקבלים כלום.
  חבל.

 4. איזה בשורה יש פה? רמאות אחת גדולה.עשו הנחה לקבוצת גיל של 10 שנים ,רוכבים בגילאים 20 עד 30 ,וכל שאר הגילאים ללא הנחה.מעניין למה לא מאמצים את השיטה האירופאית בביטוחים .

 5. סוכן הביטוח שלי. (לא, לא שוק שוקי שוקון). פשוט העביר אותי ל"אליהו". שום שינוי כספי בהשוואה למחירים של לפני העליות והמחאה. 125 סמ"ק: 3200 חובה. ו400 צד ג'. והלכתי על 12 תשלומים, חיים וממשיכים לסחוב….

 6. בשביל אלו שנלחמו נסעו דברו הזיעו ורצו עבור כולנו, אני מציע לומר ברכות וכל הכבוד. לא להסתכל על מה כל אחד מאיתנו קיבל אישית, כדי לא להרפות את ידיהם. כל הכבוד, יש הרבה מה לתקן ולשפר, אבל מה שהושג הושג, ועל כך ברכות!

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל