מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
טריומף קוביה
עופר אבניר קוביה שמאל
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
ברקום שמאל
תמוז
בנלי שמאל עליון
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

הוסקוורנה במילאנו: מחווה לסקרמבלר ולסטיב מקווין

הוסקוורנה במילאנו: מחווה לסקרמבלר ולסטיב מקווין

אופיר דואק

צילום: יצרן

בתצוגה של הוסקוורנה במילאנו לא הסתפקו בהצגת הנודה החדש על גרסאותיו לצד חשיפת מערכת ה-ABS לשטח והביאו, כנהוג אצלם בתערוכות לאחרונה, גם דגם קונספט מעניין. הפעל לא מדובר בקונספט בניחוח עתידני כמו ה-E-go החשמלי שהוצג בתערוכת הרכב בפרנקפורט אלא במשהו הרבה יותר מחובר למציאות.
הקונספט החדש של הוסקוורנה נקרא MOAB, או מואב בעברית, על שם המדבר המפורסם בארה"ב. בקונספט זה מנסים בהוסקוורנה לקרוץ לאופנועי הסקרמבלר שהיו נפוצים בעיקר בסוף שנות ה-60' וב-70' כשאופנועי שטח היו עדין מבוססים על אופנועי כביש ולא נבנו בתצורה ייעודית כמו בימנו. אופנת הסקרמבלרים תופסת תאוצה בשנים האחרונות בין היתר בגלל גל הרטרו שהפריח את נישת ה'קפה רייסר' בקרב בוני האופנועים. אגב הוסקוורנה לא הראשונים להבחין במגמה. טריומף הבריטית כבר משווקת את הסקרמבלר שלה על בסיס סדרת הבונווויל הרטרו/מודרנית.

המואב מעוצב בהתאם לרוח הסקרמבלרים עם מיכל דלק גדול ומעוגל, מושב גדול ושטוח שתחתיו כנף אחורית מעוגלת ולצידה מפלט גבוה. את החבילה משלמים כידון גבוה וחישוקי שפיצים בקוטר "17 העוטים גומי בעל פרופיל קובייתי.את הצד העתידני/מודרני מספקים  תאורת LED החבויה מאחורי מחזיק המספר הקדמי ולוח מחוונים דיגיטלי מינימליסטי. מההיבט המכאני לא מנדבים בהוסקוורנה הרבה פרטים מלבד השימוש במנוע סינגל בנפח 650 סמ"ק ולא נראה שיש פריטים טכנולוגיים יוצאי דופן שהרי פשטות בסקרמבלרים היא הכרחית. כדי לחזק את ההילה מסביב למואב צבעה אותו הוסקוורנה כמחווה לאופנוע ה-H400 עליו רכב סטיב מקווין, ברנש פופולארי להתרפק עליו כשמזכירים אופנועי רטרו.

בכל מקרה, גם אם לא יצליחו להחיות את מקווין, אנחנו בעד להחיות את רעיון הסקרמבלר שלאור הפשטות המכאנית המחיר גם לא צפוי להיות יקר. אז אם מישהו בהוסקוורנה שומע, קדימה, תתחילו לעבוד!

גלריה

2 תגובות ל הוסקוורנה במילאנו: מחווה לסקרמבלר ולסטיב מקווין

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל