מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
מטרו באנר שמאל הכי עליון
הווסקוורנה באנר שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
אישימוטו באנר קוביה שמאל
ברקום שמאל
תמוז
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
לרט
מתלה לקסדה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל

האדוונצ'ר של M.V אגוסטה?

האדוונצ'ר של M.V אגוסטה?

אופיר דואק

תמונות: E.Piva/F.Botta

איך יראה אופנוע אדוונצ'ר מבית M.V אגוסטה? בתמונות שלפניכם ניתן לראות את הצעתם של הסטודנטים מבית הספר לעיצוב IED בטורינו לפתרון הסוגיה. IED הוא אחד מבתי הספר לעיצוב הנחשבים באיטליה ומציע שלוחות גם בספרד ובברזיל. בבית הספר מגמה מיוחדת לעיצוב עבור תעשיית הרכב והסטודנטים במגמה זו כבר היו שותפים לפיתוח מספר דגמי קונספט וביניהם הסקורפיון של אבארת', החטיבה הספורטיבית של פיאט.
הקונספט של הסטודנטים נקרא טריקרוזר (Tricruiser) והבסיס הוא מנוע הטריפל 675 החדש של M.V אגוסטה שמופיע בברוטלה 675 החדש וב-F3.
העיצוב מציע פריטיים ייחודים שבראשם  משקף קדמי בולט בחזית שתופס גם את מקום הפנס הקדמי התאורה קדמית חבויה בפרינג ומשטחי הצד הגדולים מזכירים במעט את העיצוב של ההונדה קרוס ראנר. יתר האופנוע מציע מראה מינימליסטי עם יחידת זנב/מושב רזה וסממני M.V אגוסטה מוכרים כמו המפלטים תחת הזנב, הזרוע החד צידית ושלדת הצינורות. אמנם הטריקרוזר הוא אופנוע כביש מובהק ונראה ממוקד יותר לכיוון הספורט ופחות לכיוון התיור (מושב מורכב זעיר בלי ידיות אחיזה, ללא מנשאים לזיווד) אבל אין מהנמנע שאלמנטים עיצובים  שלו יגיעו גם לאנדוונצ'ר הסדרתי של M.V.

לפני מספר חודשים הזכיר מאסימו בורדי, הבוס של M.V אוגוסטה, שבחברה מתכננים להציג אופנוע תיור הרפתקני והחברה כבר רשמה את הזכויות על השם אלפנט ששימש בעבר את קאג'יבה, ששייכת כיום ל-M.V אגוסטה. שם יש, רעיון לעיצוב יש וגם בסיס מכאני יש. מה שנותר זה לראות מה יצליחו לרקוח ב-M.V אגוסטה ומתי.

גלריה

5 תגובות ל האדוונצ'ר של M.V אגוסטה?

  1. כל הסטודנטים בבצלאל כאלה נשנשים ומעדיפים עיצוב אופנה

  2. פשוט כלי מדהים, רק לשכנע אותם לייצר אותו, אם אפשר במחיר שווה לכל נפש.

  3. אם הברוטלה 675 עולה 10 אלף יורו בארץ בטח היו מוכרים אותו ב-150 אלף ש"ח. המולטיסטארדה עולה כמעט 150 אלף ש"ח ללא הנחות אז לנו נותר רק לחלום

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל