fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
פאנטיק קוביה 3 מתחת לתפריט
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
לרט
מוטוטאץ דקר
תמוז
מידלנד שחורי 140 על 70
לרט
עופר אבניר קוביה שמאל
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
MV קוביה

פורמולה ישראל יוצאת לדרך

פורמולה ישראל יוצאת לדרך

אופיר דואק

צילום: רון בן יוחנן

שנים רבות מצפים חובבי הספורט המוטורי בארץ, בין עם על 2 או 4 גלגלים, ליום בו יצא הספורט האהוב הזה מהמחשכים ויוכל להתקיים בצורה חוקית וסדירה. למרות הכל מתקיימות כבר שנים תחרויות וליגות שונות בענפי הספורט המוטורי במחתרת כשכולם בציפייה שחוק הספורט המוטורי שהתגבש בשנים האחרונות יעבור את האישור הסופי. בימים אלו נמצא החוק  בשלבים אחרונים של אישור התקנות וכולם כברק מחממים מנועים כדי להתחיל להתחרות ללא פחד מהרשויות.
אירוע הספורט המוטורי הראשון שיערך באופן רשמי וחוקי ועם חסות של משרד הספורט יהיה מרוץ הפורמולה ישראל שיערך ב-15ו-16 בינואר באילת. המרוץ יערך במסלול מיוחד באורך 1,300 מטרים שנסלל במתחם התפעולי של נמל אילת ואמור לשמש לאירועי ספורט מוטורי נוספים שיערכו בעיר.

היום, יום א', נערכה בהרצליה מסיבת העיתונאים של בועז מאירי ומארגני האירוע בו הוצגו המכוניות והנהגים שישתתפו במרוץ ההיסטורי. בחודשים שחלפו נערכו מבחנים ומיונים בהם נבחרו 16 משתתפים שעברו קורס מרוצים והוצאת רישיון מרוצים בינלאומי. המתמודדים יתחרו ב-10 מכוניות פורמולה רנו זהות במספר מקצים כשבין המקצים יערכו מופעי ספורט מוטורי ודריפטים. אגב, באופן מפתיע יתקיימו מקצים נפרדים לגברים ונשים למרות שהספורט המוטורי הוא הספורט היחיד בו מתמודדים שני המינים ללא הבדל. האירוע יערך גם בנוכחות שרת הספורט שתשיק בו את חוק הספורט המוטורי רשמית. פרטים נוספים על האירוע כולל מחירי כרטיסים וחבילות אירוח תוכלו למצוא באתר פורמולה ישראל.

אנחנו בדו"גרי נלווה את האירוע המיוחד לא רק בגלל שאנחנו חובבי ספורט מוטורי מכל סוג ומין. במסגרת האירוע תיערך מחווה לטל שביט ז"ל שהיה פעיל בקידום התרבות המוטורית והספורט המוטורי בישראל. כידוע טל היה כרוז בלא מעט אירועי ספורט מוטורי ושימש פרשן של מרוצים בערוץ הספורט אך גם היה ממובילי המאבק לכינון ספורט מוטורי חוקי בארץ ופעיל בועדות הכנסת שקדמו לעיצוב חוק הספורט המוטורי.

לגלריה ממסיבת העיתונאים של פורמולה ישראל

גלריה

29 תגובות ל פורמולה ישראל יוצאת לדרך

 1. רק בארץ מי שעוסק בספורט מוטורי נרדף אחרי הרשויות כאחרון העבריינים

 2. הוא פעל רבות בשביל שאנשים יוכלו להתחרות באופן חוקי. ראה את הארץ המובטחת אבל לא הגיע אליה

 3. בלי פדיחות של איזה שוטר בניידת שקיבל דיווח על כמה חברה שנותנים בגז אבל שכחו לעדכן אותו בתחנה הודיעו לו שזה חוקי.

 4. כל מה שיקדם כאן את הספורט המוטורי זה ברכה

 5. הפרסום לעובדה שמישהו שפוי התיישב במשרד הזה החל לפני שבועיים- כשזוג נציגינו לדקאר עם הרכב הצהוב מתוצרתם- קיבל מימון ותמיכה למירוץ כה יקר. וכעת: פינוי חלקים מהרמפות של הנמל, הבאת מכוניות, הכשרת נהגים. פורמולה רבותי. וזה לא משנה אם פורמולה אחת או שלוש. מי היה מאמין שבארצנו יהיה מותר חוקית לתת בגז. בגיבוי ממשלתי. ודריפטינג לקינוח. רק להביט בפנים המאושרות של המשתתפים. יתחיל לגדול אצלנו דור מסוג חדש. דור, שבנוסף לגיוס לצבא. ייהנה גם מנהיגה ספורטיבית אמיתית וילמד, ממש ילמד לנהוג. האווירה הכללית היא. שכל יום שעובר אנחנו מתקדמים, אם זה בהצגת דגמי המירוץ של היבואנים או מסלולי הדרכה שכבר קיימים. סוף סוף מישהו רואה וסופר אותנו.מקווה שעוד שנתיים יהיו לנו עוד כמה נציגים כמו ראם סמואל (בראלי) או מסלול "חרז" משלנו, בלי טיסות ליוון. שיעמידו אותנו גם על המפה העולמית. הערה: לרוסיה. המעצמה האירופית שהיתה רדומה ארבעים שנה, יש כעת גם מסלול חדש ומירוצים. מסך הברזל הוסר גם כאן. עוד שעה בשבוע של אילדיס וכהן בטלוויזיה. ויהיה גם לנו טופ-גיר. המשפצים בע"מ.ואוברהולינג.בהצלחה לכל המתחרים. ולכל יוזמי ומקדמי הארוע.

 6. תשאלו כל מי שהיה בשלב "המיונים". עם המפיק הזה באמת נגיע רחוק. ניפגש בעוד שנה…

 7. כולי תקווה לראות את זה קורה וממשיך. לא חד פעמי.

 8. רק שיעבור חלק ובלי כל מיני שביתות כמו ב-NBA

 9. לא יכלו למצוא משהו יותר טוב??? אלה לא דוגמניות צמרת, אלא דוגמניות צמרמורת!

 10. אולי עוד מעט יהיה פה מסלול אופנועים (או שאני נסחף…)

 11. זה לא הגיוני. לכל כך הרבה אנשים קשה להגיע לשם. חבל, זה מפספס כל כך הרבה מעריצים שרוצים להגיע ולא יכולים בגלל המשפחה.

 12. איזה אליפות!
  סוף סוף נציגות נשית מכובדת באירוע מוטורי בארץ. הגיע הזמן!

 13. לא הייתי במיונים ואני סקרן לאללה לדעת למה התכוונת. תמיד יש דברים מסריחים במדינה הזו |דגל|

 14. בצחוקקקק!!!!!
  זה רק איחול בהצלחה לנהגים 🙂

 15. יהיה שידור בערוץ הספורט, אני לא יודע אם ישיר אבל בטח מוקלט

 16. אני כל כך שמח שזה מגיע. ולא איכפת לי ממש שזה לא פורמולה 1 כי האנשים במדינה רק יבינו ואז זה יכול לפרוח כאן. הרבה כבוד לאנשים שלא חוששים להרים דבר כזה ולעשות במקום כל הקשקשנים שרק מבטיחים אבל לא רואים מהם כלום

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל