fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
פאנטיק קוביה 3 מתחת לתפריט
דוקאטי מתחת לתפריט – אמצע 2
זונטס מתחת לשורת לוגו – אמצע 1
cristalino קובית צד xi
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
תמוז
מוטוטאץ דקר
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC
אודי דגן 140 על 70
voge מוטו24 באנר
סטפן

למכירה: דוקאטי, יד ראשונה, מאלוף עולם

למכירה: דוקאטי, יד ראשונה, מאלוף עולם

אופיר דואק

צילום: יח"צ

אם חלמתם אי פעם לשים את ידכם ואת ישבנכם על אופנוע של אלופי עולם, או סתם על אופנועי דוקאטי נדירים במיוחד,  בקרוב תהיה לכם הזדמנות יוצאת דופן. בתאריכים 11 ו-12 במאי יערוך בית המכירות  RM Auctions מכירה מיוחדת של מכוניות קלאסיות ואופנועים בסניף מונאקו כשבין היתר יוצעו למכירה שני אופנועי הדוקאטי דסמוסדיצ'י RR של ולנטינו רוסי וקייסי סטונר.

האופנוע של ולנטינו רוסי שיוצע למכירה הוא מדגם ה-GP11 ששירת את הדוקטור בעונה החולפת. האופנוע הספציפי מתויג במספר השלדה VR2 והוא שימש את רוסי במבחני טרום עונת 2011 ובעונה הסדירה החל מהמרוץ הראשון של העונה בקטאר ועד לסבב השביעי באסן. ה-VR2 אמנם לא מעוטר בניצחונות וזכה ללא מעט ביקורת על יכולתו מי פי רוסי עצמו, אך בחלקו נפלה הזכות לפודיום הראשון (והיחיד) של רוסי במדי דוקאטי במרוץ בלה מאן. בסך הכל צבר ה-VR2 במהלך כשנה 2,342 ק"מ.

האופנוע השני, זה ששימש את קייסי סטונר בעונת 2010 ואיתו הגיע למקום הרביעי בדרוג הכללי באותה עונה. האופנוע מדגם GP10 מכונה CS1 צבר נסועה מכובדת של 4,232 ק"מ בן היתר מבחני טרום עונת 2010. באמתחתו של האופנוע ניצחון במרוץ בפיליפ איילנד באותה עונה וכן מקום שני שהושג במרוץ בולנסיה ומקום שישי באסן וקטלוניה. עוד ברקורד של CS1 3 זינוקים מעמדת הפול וכן הכבוד להשתתף במרוץ האחרון של סטונר במדי דוקאטי רגע לפני שעבר להתחרות עבור קבוצת רפסול הונדה. המחירים ההתחלתיים של צמד האופנועים לא נמסרו אבל אם אתם מתעניינים בהגשת הצעה כדאי שתדעו שהרכישה של השניים מותנית בחתימת הסכם סודיות עם דוקאטי כך שלא יהיה ניתן להשתמש בטכנולוגיות שמצויות באופנוע.

אופנוע נוסף שמוצע למכירה הוא הדוקאטי 888 עליו רכב ג'יאנקרלו פאלאפה בעונת 1992 של הסופרבייק, שנה לאחר שדאג פולן זכה על על אופנוע זהה באליפות הסופרבייק ורגל לפני כניסת שושלת ה-916 לסדרה. האופנוע הספיציפי של ג'יאנקרלו זכה איתו ב-4 ניצחונות בעונת 92' של הסופרבייק.
שלושת האופנועים נמכרים כחלק ממכירה מיוחד של מכוניות קלאסיות ואופנועים. במכירה ימכו כ-100 אופנועי דוקאטי נדירים החל משנת 1947 ובינהם תוכלו למצוא גם רפליקות מייק היילווד, דוקאטי פאנטה TT600 משנת 1980, מבחר SS750 קורסה משנות ה-70', את דגמי הספורט הקטנים של דוקאטי משנות ה-60' או סתם 916/996 במצב מוזיאוני.

גלריה

9 תגובות ל למכירה: דוקאטי, יד ראשונה, מאלוף עולם

  1. עכשיו שלכלכת את דוקאטי…זה רק יעלה את ערכו, חתיכת ליצן.

  2. נכתב בדרך כלל על קורקינט יד שמינית לפני אוברול, טיפול גדול, שריטות על כל הפיירינג, בולמים עקומים וכבלים שקשורים עם אזיקון. למזלנו פה אנחנו יודעים בדיוק, על הסטופר- כמה קילומטראז' הם עשו.

  3. אמנם כלל לא צריך לומר לך: תעדכן, אבל תעדכן בכמה נסגר, טוב…

  4. יאאל'ה קאלארשו- כמה שתגיד, כמה שבא לך, ככה וככה…..אז מה היה לנו שם. את האלמנט לא נכניס לך.

  5. אלו אופנועים שצריכים להיות במוזיאון דוקאטי, או במוזיאון לאופנועים. לשימוש אישי, אני חושב שתמיד טוב לקחת את חוד החנית, את הדבר החדש הבא.. אפילו אם נשתמש רק בחלק קטן מיכולתיו.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל