מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
לרט
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
תמוז
לרט
HJC
הארלי שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

משפט שביט: הנהג הפוגע מבקש את רישיונו בחזרה

משפט שביט: הנהג הפוגע מבקש את רישיונו בחזרה

אופיר דואק

צילום: רונן טופלברג

בים חמישי האחרון, 22.3, נערך בבית המשפט לתעבורה דיון בנושא המשך שלילת רישיונו של הנהג הפוגע בטל שביט חיים בר עם. בדיון ביקש הנאשם להשיב לו את רישיון הנהיגה עד אשר יסתיים ההליך המשפטי נגדו באישום בגרימת מוות ברשלנות. לטענת פרקליטו של בר עם הוא אינו מוגדר כנהג מסוכן ומכיוון שהוא עצמו ביקש לשלול את רישיונו למשך שנה כשהחל המשפט נגדו יש להשיב לו את רישיונו שכן המשפט מתנהל בקצב מהיר וצפוי להסתיים בתוך כשלושה חודשים. השופט אהרון האוזרמן דחה את מתן ההחלטה בנושא לדיון שיערך בתאריך 4.4.2012.

יש לציין שההליך המשפטי על שלילת הרישיון נעשה בנפרד מההליך המשפטי בו נאשם בר עם בגרימת מוות ברשלנות.הדיון האחרון באישום גרימת מותו ברשלנות של טל שביט נערך מספר ימים לפני הדיון על המשך שלילת הרישיון ובו נקבע על ידי העדים כי מהירות הפגיעה של האופנוע עליו רכב טל הייתה כ-40 קמ"ש. המשך הדיונים באישום גרימת מוות ברשלנות יעשה רק בחודש יולי ומכיוון שהמשפט עדין בשלה הצגת הראיות והעדים הוא צפויה להימשך עוד זמן רב למרות קצב התקדמותו המהיר יחסית.

ממשפחת שביט נמסר בעקבות הדיון:
"אנו מזועזעים מכך שהנאשם מעז לבקש את רישיון הנהיגה שלו בחזרה, הוא מהווה סיכון לציבור מעצם העובדה שהוא עדיין סבור שחציית שני נתיבים של כביש ראשי לרוחב, זו התנהגות כביש סבירה".

10 תגובות ל משפט שביט: הנהג הפוגע מבקש את רישיונו בחזרה

  1. רק במדינת ישראל לנהגים כאלו
    יש את עזות המצח בכדי לבקש
    את הרישיון שלהם חזרה.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל