מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
קונה אופנוע
עופר אבניר קוביה שמאל
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
פרפקט קוביה שמאל
סטפן
לרט
ברקום שמאל
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
מתלה לקסדה
HJC
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל

אוטומוטור 2012 – מה מצפה לכם?

אוטומוטור 2012 –  מה מצפה לכם?

גלעד בן-זקן

צילום: גלעד בן-זקן

אין ישראלי, בין אם חובב רכב ובין אם לא, שלא מכיר או שמע על תערוכת המכוניות הישראלית אוטומוטור. במרוצת 24 שנות קיומה תערוכת אוטומוטור הייתה היחידה להציג בעיני הקהל היושב בציון רכבים אקזוטיים ודגמים חדשים ממגוון שלא יכלו לראות בכבישי הארץ, לאו דווקא אם היו בפסגת החדשנות בעולם.
בשנים האחרונות שוק הרכב הישראלי התרחב וזכה לעושר דגמים המוצעים ללקוח כשבין היתר מותגי פרימיום אקזוטיים מגוונים זכו לפופולאריות בקרב מי שהממון בכיסו. למרות זאת, תערוכת אוטומוטור המתקיימת אחת לשנתיים בגני התערוכה מהווה הצצה מרוכזת לנעשה בשוק הרכב הישראלי ולמה שעתיד לקרות בו. התערוכה הנוכחית תיערך בחול המועד פסח בין התאריכים 8.4.12 ועד 11.4.12 ויוצגו בה לא מעט חידושים בתחום הרכב וגם בתחום הדו-גלגלי.

מה נשתנה?
השנה באי התערוכה יזכו למבט בגישה שונה. אם לרוב התערוכה ניסתה להמחיש את מה שקורה מעבר לים,  תערוכת 2012 באה במטרה לשקף את השוק הישראלי משתי זוויות שונות. מצד אחד יוצגו שלל רכבי היוקרה הנמכרים בישראל ומן הצד השני תצוגה של כלל המכוניות עם דגש על אלו החסכוניות שמוצעת לציבור הרחב. בין האטרקציות שתמצאו השנה יהיו דגמי פרארי ומזראטי שהושקו זה עתה בישראל, לקסוס LFA ועד לטסלה רודסטר החשמלית שהותאמה לכך על פי המיזם של בטר פלייס.
באגף הדו-גלגלי של התערוכה נמצא השנה נמצא את כל הליין של הונדה, עם הגולדווינג, דרך האינטגרה החדש שמצויד בגיר רובוטי כפול מצמדים ועד לצעיר החבורה, ה-CBR125R. ק.ט.מ תציג את ליין הדגמים המלא שלה עם צמד אופנועי הדאקאר של החברה וגם קטנועי ניפוניה, המתחילים לתפוס מקום לא רע בשוק הישראלי, יערכו תצוגה מלאה. עוד נפגוש ביצרן חדש, GMI שמו, עם ליין של קטנועים חשמליים, אך מעל לכל, ומכיוון שרצה הגורל ותחום רכבי השטח סייד-בי-סייד נהיה קרוב מאוד לליבם של האופנוענים, ה-RZR XP900 יוצג גם הוא בתערוכה.
בגאס-גאס תפגשו בנוסף לדגמי החברה החדשים גם מופע אופנוע טריאל, תחום שנקלט לא רע בישראל יחסית לנישה שהוא דורש. במופע הזה תשתתף, לא פחות, מאלופת העולם באופנועי טריאל לקטגוריית נשים מזה 11 שנים ברצף, "ליה סנצ'ז". כמו כן סנצ'ז מגיעה גם למקום השני באנדורו על גבי גאס-גאס והיא אלופת הדקאר נשים מזה שנתיים. כבוד!

עוד בתערוכה
בתערוכה יפתח בכל ערב קלאב Motor-Party והקהל יוכל להשתתף בערבי גאלה וריקודים אל תוך הלילה (עד 23:30). בצד השיפוטי יבחרו 50 האנשים המשפיעים ביותר בענף הרכב יבחרו על ידי עיתונאים ובעלי מקצוע אובייקטיביים. לקהל יוצגו מותגי רכב חדשים בבכורה ישראלית, ורק מציגים עם חידוש של ממש למעשה יוכלו להציג את הדגמים הקיימים, כך שנזכה לתצוגה אמיתית ולא ללעיסת המוכר מחניון הבניין המשותף. כמו כן, בפעם הראשונה יהיו רכבים למכירה במבצעים מיוחדים לימי התערוכה.

לבסוף, באי התערוכה יוכלו לפגוש בתערוכת צילומים לזכרו של טל שביט ז"ל שתפוזר בין הביתנים. התערוכה הנקראת "טל מטייל בתערוכה" תכלול צילומים של רונן טופלברג ותומר פדר בהם מופיע טל והם יוצגו במבואה של ביתן מספר 10. בנוסף יפוזרו בין הביתנים תמונות נוספות אותם צילם טל בעצמו במהלך השנים.

תערוכת אוטומוטור 2012 נערכת בהשקה של למעלה מ-40 מיליון ש"ח כשמחיר כרטיס עומד על 89 ש"ח. השנה על מנת לאפשר הקלה למגיעים, תותר הכנסת מזון ושתייה לשטח התערוכה. בנימה אישית יותר, מכירים את ההמבורגר בלחמנייה הכשרה? אז נצלו התרה זו בברכה.

גלריה

11 תגובות ל אוטומוטור 2012 – מה מצפה לכם?

  1. תערוכה של עבודה בעיניים. משלמים 90 ש"ח בשביל לראות מכוניות מאולמות התצוגה ולהצטופף עם ערסים. רק בישראל

  2. הטסלה הזו בארץ כבר שנתיים וחשו עליה, הלקסוס הוצגב גם לפני שנתיים ואת הפרארי אפשר לראות באולם תצוגה.
    אני אבוא רק בשביל לראות את הקטנועים המהממים של ניפוניה. כן בטח…

  3. כחובב ספורט מוטורי ומירוצי אופנועים אני לא יכול לפספס אירוע כזה. אירוע מבורך

  4. שלם עכשיו וקבל האוטו עוד 4 וחצי חודשים ? על מה ולמה לרכוש פה אוטו חדש ?

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל