מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
אישימוטו באנר קוביה שמאל
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
תמוז
ברקום שמאל
סטפן
לרט
לרט
פרפקט קוביה שמאל
rok-straps רצועות קשירה 140
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
הארלי שמאל
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע: מריסה מילר

אשת השבוע שלנו היא דוגמנית-העל מריסה מילר – ולא בגלל שהיא באמת נמנית על הקרם-דה-לה-קרם של עולם הדוגמניות, מככבת דרך קבע בתצוגות של ויקטוריה'ס-סיקרט והופיעה כבר כמה וכמה פעמים בגליון בגדי הים של ספורטס-אילוסטרייטד, כולל על השער ב-2008. גם לא בגלל שהיא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע.

מילר על שער Sports Illustrated ב-2008. דו"גמנית-על…

לא, הסיבה שהעלמה מילר מופיעה כאן היא היותה פרזנטורית של הרלי-דייוידסון מזה מספר שנים, עם שורה של פרסומות מגניבות/סקסיות. אבל היא לא סתם פרזנטורית: מריסה רוכבת בעצמה על הרלי (מדגם נייטסטר), ולא זו בלבד – היא למדה לבצע בעצמה ברנאאוט! שאפו, בהחלט. לא מאמינים? הנה:

חיפוש קל ברשת יביא שלל תמונות יותר חושפניות של מריסה מילר, אבל כאן הסתפקנו בחלק מפרסומות הרלי שלה. עוד קצת מידע חשוב לגביה: היא בת 33, גובהה 1.73 מ', משקלה 50 ק"ג ומידותיה החשובות – 86-58-89 ס"מ.גם לא כי היא הופיעה בין היתר בגליונות בגדי-הים המדוברים כשבגד הים שלגופה הוא לא יותר מאשר שכבה דקה של צבע

9 תגובות ל אשת השבוע: מריסה מילר

  1. זה נכון היום מבחינה תחבירית? המורה ללשון שלי מתהפכת :). חוץ מזה, גברת מילר נראית אפילו טוב יותר במציאות. מחלקת השיווק של הארלי במיטבה!

  2. מה היו אומרים בפורום 8 אם היו רואים שמתקנים את העברית שלך באתר שלך (אין דבר כזה "בגלל ש")…אבל עם תמונות כאלה סביר שהתחביר מתקלקל.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל