מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
קאברג שחורי 205 על 35
בנלי שורת MENU
מטרו באנר שמאל הכי עליון
טריומף קוביה
הארלי שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
מידלנד שחורי 140 על 70
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
סטפן
תמוז
לרט
בנלי שמאל עליון
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

מר דו"גרי

מר דו"גרי

מערכת דוגרי

מאיפה להתחיל? מזה שאני תמיד אוהב לקרוא כל מה שאתה כותב? מזה שאני תמיד אוהב לשמוע אותך מספר סיפורים? מזה שאני תמיד אוהב את חוש ההומור שלך? מזה שאני אוהב את סגנון הנהיגה שלך? מזה שאני אוהב את התמונות שצילמת? מזה שאני אהבתי אתרים מיוחדים ששלחת לי? מהרעיונות שחשבת שאף אחד לא המציא עדין? מזה שחשבת שזה פתרון ממש פשוט לאתר האינטרנט שלך 'דוגרי' שהקדשת לו מחשבות ושעות של סקיצות ותכנונים?

למעלה מעשור אנחנו חברים טובים, חווינו הרבה חוויות ביחד: מבחני דרכים, נהיגות מאתגרות, התכנסויות עם חברי מועדון ובאירועים שונים ומגוונים. גם צפיתי בך בתוכניות טלויזיה, משדר עם בועז מרוצים, בסרטונים משעשעים ומעניינים באינטרנט וקראתי טורים וכתבות מההתחלה לסוף ומהסוף להתחלה.

במהלך השנה האחרונה זכיתי לבלות הרבה שעות במחיצתך, עבדנו ימים ולילות ביחד והייתי שותף בבניית מפעל חייך – אתר האינטרנט 'דוגרי' שכה רצית. לא סתם קראנו לו 'דוגרי', כי כזה אתה היית – דוגרי – ישר, מהיר במחשבות, תמיד נותן תשובות ענייניות, מקצוען אמיתי. גם שפת הסלנג אפיינה אותך ותמיד דיברת בגובה העיניים – עם כל אחד ואחד.
עם כל סיטואציה אתה יודע לזרום. עם תקלות, עם אילוצים, עם זמנים, רק על שני דברים אף פעם לא ויתרת: על עברית תקנית במהלך השיחה במשרד גם אם מדובר בעולה חדש, ועל דיוק בפרטים הקטנים; אפילו אם זה קו לא מיושר לקו שמולו, טבלה שצריכה לזוז בפיקסל אחד או תמונה שלא תהיה מיושרת לתמונה מנגד. הכל חייב להיות פלס.

יום לפני התאונה הארורה היית אצלי במשרד, לא זזת בגלל שריר תפוס ברגל ואמרתי לך שאולי תלך כבר לרופא או שאולי אתה מזדקן לנו פה מול העיניים ושאין לך יורש… צחקת ואמרת שיש את דן בנך ועניתי לך "ברור לא התכוונתי לזה… התכוונתי שאין עוד טל שביט". אחר כך דיברנו מעט על בנך ופועלו בצבא וסיפרת שדאגת לו לאייפון חדש. גם לא שכחת לספר שבזמן ההמתנה האין-סופית בתור לקבלת המכשיר, הלכת לחנות סמוכה ומצאת – פעם ראשונה בחייך בישראל – מכנסי ג'ינס שמתאימים לך בדיוק באורך. הראית לנו אותם ושאלת: "יפה?" עם חיוך ענקי. אמרת ביי אחי, לחצת לי את היד ואמרת שלום לכולם. מי חשב שזאת תהיה הפעם האחרונה שניפגש? שעה לפני שנהרגת עוד עדכנת את האתר. דאגת לשים תמונות וכתבה, הקפדת על סדר יומי של תמונות שאתה אוהב או נגעו בך מבחינת צילום וקומפוזיציה. עוד הספקת לכתוב לי מייל שתדבר איתי מאוחר יותר וגם הבטחת שתכין לי כתבה על האודי. הבטחת ובפעם הראשונה לא קיימת.

שעה לפני שנהרגת, עוד עדכנת את האתר! דאגת לשים תמונות וכתבה, הקפדת על סדר יומי של תמונות שאתה אוהב או נגעו בך מבחינת צילום וקומפוזיציה, יכולת שעה להסביר מה מיוחד באיזה אופנוע ישן על רקע מסלול וככה הלאה. אתמול שעה לפני התאונה עוד כתבת לי מייל שתדבר איתי יותר מאוחר, כנראה שזה כבר לא יקרה בקרוב.

זהו… האורך נגמר. אני עדיין בהלם, יושב ומסתכל על רשימת המטלות שהשארת לי ורוצה לבעוט במחשב. אני מתגעגע אליך מאוד ובסתרי לבי מקווה שזו אולי בדיחה שלך, אולי אתה מותח אותנו בתרגיל בטיחות וזה בכלל תרגיל שיווקי לטובת הנהגים.

שלך,
אריק רוזנבלום,
דו"גרי

5 תגובות ל מר דו"גרי

  1. כמו שאנו רואים לא תרפו מדו"גרי
    חזק ואמץ על ההשקעה פה ועל האתר המקצועי, נקווה שמפעל חייו ימשיך כאן.

  2. אתר מרשים ומוגש נכון, אין ספק שהאובדן הוא ענקי לכולנו

  3. בילתי ניקלט טל איננו עוד נישארנו יתומים ממוביל שאין לו תחליף נקווה ההמחליף כבר נולד אחרת נישאר עוד הרבה זמן לבד

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל