מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
ברקום
מונדיאל MENU
אינסטגרם
עופר אבניר קוביה שמאל
קונה אופנוע
הווסקוורנה באנר שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
לרט
rok-straps רצועות קשירה 140
ברקום שמאל
אישימוטו באנר קוביה שמאל
סטפן
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
פרפקט קוביה שמאל
תמוז
לרט
הארלי שמאל
מתלה לקסדה
מונדיאל קוביה
HJC
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון

טריומף חוגגת יובל 110

טריומף חוגגת יובל 110

אופיר דואק

צילום: יצרן

טריומף יחד עם הארלי דיווידסון היא מיצרניות האופנועים הוותיקות ביותר הפועלות כיום. בעוד הארלי תציין בשנה הבאה יובל 110 שנים להיווסדה (וכבר החלה בחגיגות עם הצגת שני דגמים נוסטלגים חדשים) טריומף מציינת את יובל ה-110 כבר בימים אלו. האופנוע הראשון של טריומף אמנם הופיע בשנת 1902 אך Triumph Engineering נוסדה עוד בשנת 1885 והייתה חברת האם גם של חטיבת המכוניות טריומף עד שנפרדה ממנה לאחר מלחמת העולם השניה. ההיסטוריה של טריומף רצופה תהפוכות אך זה המקום לציין שהגלגול הנוכחי והמוצלח  של טריומף החל שנקנתה על ידי  ג'ון בלור בשנת 1983 לאחר שפשטה את הרגל.

לציון שנת ה-110 מוציאה טריומף מהדורה מיוחדת, איך לא, של הבונווויל T100. מהדורת 110 השנים מצטרפת למהדורת הסטיב מקווין שהוצגה בתערוכת מילאנו האחרונה ומתבססת גם היא על הבונוויל המוכר. גרסת יובל ה-110 נבדלת מהבונוויל הרגיל בסכמת צביעה כסופה-ירוקה שהייתה מקובלת בדגמי העבר של טריומף יחד עם תג 110 שנים המשולב בכתר המלכות הבריטי. את העיצוב משלימים ציפויי כרום לכיסוי גלי הזיזים ולמגן השרשרת כמו גם תוספת של ידיות מורכב מכרום.
מבחינה מכאנית אין כל שינוי ואת הבונוויל מניע אותו מנוע טווין מוזרק בנפח 865 סמ"ק. ממהדורת יובל ה-110ייוצרו 1,000 יחידות ממוספרות שאף אחת מהן, כמו כל טריומף, לא מיועדת להגיע ארצה.

גלריה

18 תגובות ל טריומף חוגגת יובל 110

 1. אין כמוהם. אופי מיוחד שחובר לפונקציונליות.

  האופנוע הבא שלי יהיה טריומף – כנראה הטייגר אקספלורר 1200.. השאלה רק מתי…? 🙂

 2. אם שמים את הטייגר אקספלורר ליד ה T 100. זה לא פער של דור אחד אלא עשרה.

 3. אם אינני טועה. בונוויל הוא שמם של מדבריות המלח בארה"ב עליהן נערכים מבחני ניסוי הכלים בנסיעה/טיסה- בקו ישר. וכלים שסוגרים כמעט כמו מהירות הקול.

 4. יש איזה סרט ישן בו מסופר על מחנה מעצר לשבויי מלחמה של הגרמנים: בריטים ואמריקאים. קצינים וחוגרים- שלאורך הסרט הם חופרים מנהרה כדי להמלט. ויקירנו מקווין מצליח להמלט ובשטח מחכה לו האופנוע והוא בורח/עף משם דרך השדות.

 5. באנגליה ושאר אירופה הוא סופר טריויאלי. ובחמש השנים האחרונות הדגמים בראש המכירות. איכות משובחת של יצרן משקיען.

 6. עוד לא מצליחים לעכל את הב.מ.וו ספורט החדש. ואת הטריומף לא יצליחו לעכל כלל. הזמנתי (-: שבוע טוב.

 7. אין שום קשר מכאני לטריומפים הנוזלים של פעם למעט תצורת המנוע. זה תענוג של אופנוע וחבל שלא רואים אותו כאן בארץ. אופנוע עם נשמה

 8. לסרט קוראים "הבריחה הגדולה" וסטיב מקווין רכב שם כל כך מהר שהוא היה צריך לגלם גם את הרודף אחריו בפעלולים כי אף פעלולן לא רכב מהר כמוהו

 9. תודה רבה, באמת אני מודה לך על שמו של הסרט. יישר כוח.

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל