fbpx

מחירון אופנועים מוטו - גרסה דיגטלית

מטרו ימין 4
מתחת לשורת MENU מטרו
דיאלים 204 על 35
בנלי שורת MENU
עופר אבניר קוביה שמאל
הווסקוורנה באנר שמאל
טריומף קוביה
הארלי שמאל
מטרו באנר שמאל הכי עליון
מידלנד שחורי 140 על 70
אלבר מוטושופ קוביה 140 מרכז
אישימוטו באנר קוביה שמאל
תמוז
אגוסטה HM קוביה הכי עליון
לרט
לרט
סטפן
מחירון אופנועים – קוביה שמאל תחתון
HJC

אוטומוטור 2012 – שאר ירקות

אוטומוטור 2012 – שאר ירקות

אופיר דואק

צילום: Zoobri photo team

בשעה 9:00 בבוקר רגע לפני שנפתחים שערי גני התערוכה יש עוד תקווה קטנה בלב השנה הכל יהיה שונה, שאולי הפעם נהיה מדינה ככל העמים ונזכה לתערוכת רכב אטרקטיבית באמת ולא להפינינג מוטורי מיוזע.
מי שעקב אחרי הדיווחים לקראת התערוכה ידע שאין מה לתלות ציפיות רבות. אמנם יהיו חידושים ומכוניות אטרקטיביות אך אלו יהיו במשורה, בעיקר בעלות רלוונטיות עבור השוק המקומי ושום דבר בקנה מידה עולמי. כמובן שאפשר לתלות את המצב בסיבה ש"מי סופר את ישראל?" ועדין, מותר לצפות לפחות להשתתפות מלאה של כלל היבואנים עם תצוגות מלאות כדי להצדיק את מחיר הכרטיסים הגבוהים (89 ש"ח, לפני הנחת ועדי עובדים).

אם אתם אופנועים והגעתם לתערוכה נכונה לכם אכזבה רבתי. אולי זה קשור בעקיפין למצב הכללי אבל בשוק החלק הדו-גלגלי של התערוכה היה דל באופן מביך. מטרו מוטור, היבואנית הגדולה בשוק, נעדרה מהתערוכה וגם התצוגה של עופר אבניר כללה בעיקר פינה מרשימה עבור וספה עם תצוגה של תערוכת "וספה מהסרטים" כקדימון לתצוגה המלאה שתיערך בתום אוטומוטור. הונדה לעומתם הציגה את עיקר דגמיה מאולם התצוגה ואת החידושים האחרונים שהגיעו ארצה בבמה מוגבהת לצד מכוניות הונדה. בכל זאת, חיזוק חיובי מגיע לשני יבואנים קטנים שסיפקו את האטרקטציות הדו-גלגליות היחידות בתערוכה. במרכז התצוגה של ד.ל.ב מוטוספורט עמד בגאווה אופנוע הדאקאר של סיריל דפרה שלצידו עמד ה-RC8 שזכה באליפות הסופרבייק הגרמנית. גם הרייזר 900 XP  ערך בכורה מקומית לצד הרייזר 570 החדש. בדוכן של גאס גאס ניצב קו הדגמים של החברה ודאגו גם להביא את רוכבת הטריאל ליה סנצ'ס, שהיא במקרה גם אלופת העולם בטריאל נשים. ניפוניה ערכו תצוגה מלאה של דגמיה כמו כן גם קטנועי GMI  החשמליים המיוצרים בישראל. וזהו.

גם באגף הארבע גלגלי המצב לא היה טוב בהרבה. חסרונם של מספר מהיבואנים הגדולים בענף כמו דלק מוטורס (יבואנית מאזדה, פורד וב.מ.וו), כלמוביל (יונדאי, מיצובישי ומרצדס) וקרסו (ניסאן, רנו) הותירו חלל גדול אתו מילאו בעיקר משווקי אביזרים ולמרבה בתמיהה (וגם חוסר שביעות רצונם של היבואנים) חברות ליסינג עם מרכולתן. כמה רע שזה ישמע, אנשים למעשה שילמו ממיטב כספם כדי לראות בחלק מהמקום תצוגה של רכבי ליסינג. התצוגה הזו הייתה כצל כבד על מספר יבואנים שכן השקיעו בתצוגה אבל כאמור חשפו דגמים שכבר לא חדשים בעולם ורובם ינחת באולמות התצוגה בחודשים הקרובים. בין המכוניות היו פזורות בחורות מצודדות, רובן מתוצרת אוקראינה והסביבה, שמשכו את עיקר עיני הקהל שיותר משרצה תמונה עם המכוניות רצה תמונה על בלונדינית. הדוכן היחידי שיכל להיחשב בגדר אטרקציה הוא זה של אוטו איטליה שהציגה את מרבית דגמי פרארי ומזארטי. אבל ביננו, עדיף לבקר באולם התצוגה וליהנות מעוד מספר מכוניות היסטוריות שלא הגיעו לאוטומוטו ולא להידחק בית שלל ילדים שלופי אייפון.
אגב, בכניסה לביתן 10 בו שוכנת התצוגה של פרארי ניצבת תערוכת תמונות של טל שביט ז"ל שצולמה על ידי רונן טופלברג ותומר פדר. תמונות נוספות של טל במסגרת פרויקט "טל מטייל בתערוכה" יהיו פזורות בביתנים ובתצוגות השונות.

אוטומוטור לפי שהבנתם היא יותר הפנינג מוטורי מאשר תערוכת רכב אמיתית. היא יכולה להיות בילוי נחמד להעסיק את הילדים בחופשת הפסח אלמלא מחיר הכניסה הגבוה ומחירי האוכל המופקעים יאמר לזכותם של המארגנים שלפחות השנה ניתן להכניס לתערוכה אוכל מבחוץ. אם אין לכם ציפיות מוטוריות גבוהות וועד העובדים שלכם ארגן לכם כרטיסים בהנחה אוטומוטור עוד יכולה להתקבל על הדעת כדי להעסיק את הילדים. אם לאו, לא חסר אטרקציות אחרות בפסח. אנחנו נקווה שבשנה הבאה בה תעבור אוטומוטור לימי הקיץ (ותחזור למסגרת שנתית במקום דו-שנתית כיום) נזכה לשינוי מרענן.

גלריה

26 תגובות ל אוטומוטור 2012 – שאר ירקות

 1. רק חבל שאי אפשר אפילו לגעת בגדר ששומרת עליה

 2. על מה 90 ש"ח? מה יש לראות שם?
  ברחוב המסגר אני רואה את כל המכוניות באולם עם מזגן ובמתחם הבורסה אני רואה בחורות יותר יפות

 3. חבל שלא הביאו גם את האופנוע של מאוני אללה ירחמו

 4. יותר יקר מתערוכה בחו"ל ורואים רכים מאולם התצוגה. אין גבול חוצפה של המארגנים

 5. אבל אם קיבלתם כרטיס מתנה עדיין נחמד לטייל שם ולשרוף 3 שעות וגם בתנאי שהבאתם אוכל מהבית

 6. החיים שלכם דבש. אני אראה את הפרארי באולם תצוגה ואחסוך כמה לירות

 7. בעלי לקח את שני הילדים- הם נהנו מאוד.
  חניה שתיה ושלושה כרטיסים ארבע מאות שח. לפחות סיימתי מטלות הבית והיה לי שקט לעצמי. גם משהו

 8. טיפה יקר. פייר נהנתי. הסקודות הכי מרשימות ואילו בזזים. חבל׳ז

 9. אם הייתי קורא כאן קודם לא הייתי מוציא על התערוכה גם לא עשרים ש"ח….חבל על הזמן.

 10. אהבתי את האיווק סוף סוף מקרוב. מדליקה. אחלה שירות ואדיבים

 11. הלכו הרימו תערוכה השקיעו זמן ומחשבה. גם אם התערוכה לא משהו מיוחד …עדיין יש תערוכה מוטורית וזה לא דבר של מה בכך בארץ שלנו. כל הכבוד.

 12. אבל עת הכים הילדים "קרעו" לנו את הכיס ובכלל מחירי האוכל לא הגיוניים בכלל. מזל שהבאתי מים לילדים. וגם התערוכה לא משהו מיוחד.

 13. פורד, מאזדה, סוברו, ניסן, ב מ וו ומרצדס לא שם
  מטרו? הלווו? פרארי יפה שבא לבכות. יאאלה נמשיך עם הגוירייד והברלינגו
  חג שמח

 14. ועוד פגשתי חברים. סתם חארטה.אל תלכו. בזבוז של כסף. לכו לראות את המכוניות המיוחדות באולם התצוגה יהייה יותר מעניין שם.

 15. תערוכת רכב זו העלבה של תערוכות באשר הן. תערוכה אמורה להיות של יצרנים ולא של יבואנים. מכיוון שכך זו פרסומת במחיר מופקע ,אותה ניתן לראות בסוכנויות השונות. ואגב את מה שחושבים רוב היבואנים על הארוע ,ניתן היה לראות בהדרת רגליהם של מרביתם.

 16. כלום לא היה חדש לעיניי, פקקים לחץ ועצבים. למה לא למכור שתיה קרה במחיר שפוי ? למה נקניקיה עולה 35 ש"ח במבצע? למה תמיד אני אומר די זאת הפעם האחרונה ?

 17. ציפיתי לSHOW, לאקשן, חבל שציפיתי.. ציפיות נועדו לכריות

תגובות

עופר אבניר מגדל ימין
הונדה מגדל שמאל